Znamy oferty w przetargu na budowę ronda włączającego „obwodnicę” Chorzel do ruchu. Zainteresowane cztery firmy

W Starostwie Powiatowym w Przasnyszu dokonano otwarcia ofert w przetargu na budowę ronda przy strefie gospodarczej w Chorzelach. Te pozwoli na włączenie do ruchu zbudowanej już drogi, będącej tzw. obwodnicą Chorzel.

 

– Czekamy na oferty solidnych firm, które wybudują 38-metrowe rondo na drodze wojewódzkiej nr 614 – informowało niedawno Starostwo Powiatowe w Przasnyszu. Zainteresowanych wykonaniem inwestycji nie zabrakło.

Do przetargu stanęły 4 przedsiębiorstwa:

  • INTER-BOR Grzegorz i Wojciech Borkowscy Spółka Jawna Mchowo 101, 06-300 Przasnysz – cena zawarta w ofercie – 5 051 224,25 zł
  • „GUTBRUK” inż. Tomasz Gutowski Kaki Mroczki 18 06-316 Krzynowłoga Mała – 4 913 501,64 zł
  • Patrycja Mielnicka Firma Drogowo-Budowlana „AMSTONE” ul. Prosta 8 07-410 Łazy – 5 658 716,70 zł
  • Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna ul. Przytorowa 24 16-400 Suwałki – 4 722 430,94 zł.

Kwota jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia to  5 049 816,43 zł brutto.

Na inwestycję Powiat Przasnyski otrzymał pieniądze z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. Dzięki dofinansowaniu w ciągu drogi wojewódzkiej 614 powstanie rondo, które połączy tzw. obwodnicę Chorzel z siecią drogową województwa mazowieckiego (przecięcie z ul. Zarębską w Chorzelach). Zdobyte środki umożliwią realizację inwestycji usprawniającej ruch na drodze powiatowej, która połączy powiat przasnyski z ostrołęckim.

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
20 dni temu

Powiedzcie jak to jest, starosta co przetarg ogłosi to się znajdą wykonawcy, przykład remont KEN-a czy orlika na Sadowej teraz rondo, widac że w tym starostwie fachowcy. A burmistrz tyle razy przetarg na Wembley ogłasza i żadna firma sie nie zglasza. Jak to nazwać? Nieudolność? Niekompetencja? Przecież zaraz pieniądze przepadną.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
20 dni temu
Reply to  Piotr

Ale to tak sarkastycznie napisałeś? Bo nie wierzę, że na poważnie 🤣🤣

Jarek
Jarek
19 dni temu
Reply to  Piotr

Przecież starosta i wice to karierowicze marnuje tyle pieniędzy że to woła o zainteresowanie prokuratury (tylko nie przansyskiej) mają swoich u władzy a nic nie potrafią załatwić. Spiatal oddaj w prywatne ręce zgroza