Upadła na zaśnieżonej ulicy i złamała nogę. Pozwała samorząd, teraz musi ponieść koszty
Zima, śliska nawierzchnia i poważny uraz. Mieszkanka sąsiedniego Ciechanowa po upadku na zaśnieżonej ulicy żądała od miasta i miejskiej spółki blisko 40 tys. zł odszkodowania i zadośćuczynienia.
Sąd oddalił jednak jej pozew, wskazując na…
Czytaj więcej...
Czytaj więcej...