Co jest grane? Zobacz repertuar kina Światowid w Przasnyszu na maj (17-27.05.2024)

Miejski Dom Kultury zaprasza na nowe seanse. W repertuarze na drugą połowę maja: Królestwo Planety Małp, Kaskader, Ucieczka ze Zwierzowersum, Supersiostry, Furiosa: Saga Mad Max, Królestwo Planety Małp.

 

Kaskader 18 – 19 maja – godz. 17.00, 20 maja– godz. 19.00 – Colt Seavers porzuca zawód kaskadera. Gdy znika gwiazda wysokobudżetowego filmu w reżyserii jego ex, decyduje się wrócić do branży.

 

Królestwo Planety Małp – 17-19 maja – godz. 20.00, 24 maja, godz. 20.30, 25 – 26 maja godz. 20.00 – W świecie zdominowanym przez żyjące w harmonii małpy ludzie zostali zepchnięci na margines. Gdy nowy przywódca małp buduje swoje imperium, młody samiec wyrusza w niezwykle trudną podróż, która zmieni jego dotychczasowe wyobrażenie o przeszłości, a nowe decyzje wpłyną na przyszłość zarówno małp, jak i ludzi.

Ucieczka ze Zwierzowersum – 18 -19 maja – godz. 15.00, 20 maja godz. 17.00 – Maggie jest dzielną wombatką, która w przebraniu superbohaterki przeczesuje miasto w poszukiwaniu złoczyńców i ich niecnych występków. W ostatnim czasie ma mnóstwo roboty – ale to nie ze względu na przestępców, których jest rekordowo mało, tylko z uwagi na drobne przysługi, o które proszą mieszkańcy metropolii. Całe dnie spędza na pomaganiu w udrożnianiu kanalizacji czy składaniu zeznań podatkowych, zamiast zająć się starym dobrym ratowaniem świata. Przychodzi jednak dzień, w którym znowu potrzebna będzie jej prawdziwa moc! Oto zły geniusz technologii planuje uwięzić wszystkich mieszkańców miasta w „idealnej” jego zdaniem symulacji komputerowej i odciąć ich od realnego życia. Maggie ani jej pomocnik Ptyś nie mogą na to pozwolić i ruszają na misję, aby uwolnić mieszkańców. Żadna wirtualna rzeczywistość nie może się bowiem równać z pięknem i dobrem prawdziwego świata!

 

Furiosa: Saga Mad Max –25-26 maja godz. 17.00, 27 maja godz. 19.30 – Kiedy świat upada, młoda Furiosa zostaje uprowadzona z Zielonego Miejsca Wielu Matek. Wpada w ręce potężnej Hordy Bikerów, której przewodzi watażka Dementus. Po przebyciu Pustkowi porywacze docierają do Cytadeli, gdzie rządzi Wieczny Joe. Dwóch tyranów zaczyna walkę o władzę, Furiosa zaś musi przetrwać wiele prób, jednocześnie gromadząc środki, które pozwolą jej wrócić do domu.

 

Supersiostry – 24-26 maja godz. 14.30, 27 maja godz. 17.00 – Obdarzone nadprzyrodzonymi mocami siostry mogą stać się superbronią albo superbohaterkami.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aj.
Aj.
12 dni temu

Taka ciekawostka w filmie Supersiostry, gra Katarzyna Gałązka, aktorka urodzona w Ostrołęce. Ale to tylko ciekawostka, bo film według recenzji głupiutki.