O.S.T.R i Maciej Maleńczuk gwiazdami Dni Makowa 2024

Z niecierpliwością czekamy na ujawnienie zespołów, które wystąpią na tegorocznych Dniach Przasnysza. Tymczasem mamy przyjemność zaprezentować, gwiazdy które pojawią się na Rynku Makowa Mazowieckiego. Sąsiedzi postawili na legendy polskiej sceny rockowej i hip-hopowej.

 

Dni Makowa Mazowieckiego odbędą się 14 i 15 czerwca 2024 tradycyjnie na makowskim rynku. Miejski Dom Kultury w Makowie Mazowieckim zdradził właśnie, kto będzie gwiazdą tegorocznej sceny.

I tak w piątek 14 czerwca, podczas pierwszego dnia obchodów święta miasta wystąpi O.S.T.R.

Adam O.S.T.R. Ostrowski – muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utytułowanych artystów w Polsce. Od ponad 20 lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko. Autor 30 autorskich albumów muzycznych. Posiadacz Diamentowej Płyty za album „Życie po śmierci”, a także 10 platynowych i 7 złotych płyt, w tym dwóch podwójnie platynowych.

Pięciokrotny laureat Fryderyka – Nagrody Akademii Fonograficznej.

W sobotę, 15 czerwca z kolei, na scenie zobaczyć będzie można koncert Macieja Maleńczuka.

MALEŃCZUK & Rhythm Section to recital, który jest retrospekcją dotychczasowych dokonań artysty uzupełniony sekcją rytmiczną. Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych, jak i późniejszych dokonań Macieja Maleńczuka, które przysporzyły mu olbrzymiej sympatii i popularności wśród wyrobionej części publiczności. Bliski, bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu, po prostu Maleńczuk w czystej postaci. Ten, o którym mówi się: nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny – bo takie jest życie!Nie zabraknie więc pieśni: „Ostatnia Nocka”, „Tango Libido”, „Sługi za szlugi”, „Synu” czy „Dawna Dziewczyno”.

Jak Wam się podoba makowska propozycja?

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
18 dni temu

Wow, jak to? Beż disco polo 😅😅? Elektorat będzie zawiedziony 🤣🤣.

komentator
komentator
18 dni temu

O jednym nic nie słyszałem drugi niby znany ale druga liga.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
18 dni temu
Reply to  komentator

O którym nie słyszałeś? O OSTR pewnie. To bardzo niedobrze. Powinieneś nadrobić zaległości.

Mariusz
Mariusz
18 dni temu

Mają Dni Jednorożca a i Przasnysz chyba jeszcze nie wydusił kogo zaprosił

Olo
Olo
18 dni temu

Zawsze to Przasnysz wiódł prym w okolicy, a przez ostatnie lata zszedł na dno z repertuarem. Teraz nawet wstydzi się opublikować „gwiazdy” na dni Przasnysza 2024. Miesiąc do imprezy, a tu cisza. Wybraliście „showmana” na burmistrza, to on ma buć gwiazdą, a nie jakieś gwiazdy polskiej sceny 🤣

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
18 dni temu
Reply to  Olo

Ale po co nam jakieś pseudo gwiazdy? Żeby się było czym pochwalić? Żeby „somsiedzi” z okolicznych powiatów na kiełbachę z grilla przyjechali? Ja już pisałem, że kiedyś na dniach Przasnysza grały lokalne kapele i zabawa była super. Nie ma już u nas kapel, co potrafią zagrać kilka kawałków? Wszystkie małolaty na fejsbukach siedzą tylko?

ZANETA
ZANETA
18 dni temu
Reply to  Olo

stawiam na Myslovitz,,sa obecnie w trasie promujacej 25 lecie plyty..biora wszystko jak leci by zarobic