Podejrzany o rozbój odpowie przed Sądem

W miniony poniedziałek tj. 4 września br. przasnyscy policjanci w bezpośrednim pościgu zatrzymali 30 letniego mężczyznę, który chwilę wcześniej dokonał kradzieży rozbójniczej na 91 letnim mieszkańcu Przasnysza.

Przasnyscy policjanci patrolując  teren miasta na ul. Orlika w Przasnyszu  o godz. 11.10 zauważyli   szarpiących się  dwóch  mężczyzn. Młodszy z szarpiących się  mężczyzna na widok zbliżających się  policjantów  podjął  ucieczkę  jednak w  bezpośrednim pościgu  został  zatrzymany.  Podejmujący własną interwencję  policjanci  w rozmowie  z  91 letnim mieszkańcem Przasnysza  ustalili, że zatrzymany przez nich mężczyzna chwilę wcześniej dokonał  napadu na niego  i   przy użyciu  siły fizycznej dokonał kradzieży portfela wraz z pieniędzmi w kwocie 23 złotych.

Trzydziestolatek  za swój czyn odpowie przed sądem.  A już teraz Sąd Rejonowy w Przasnyszu po przeanalizowaniu materiału dowodowego  na wniosek Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu  wobec  sprawcy  zastosował  środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3.

KPP Przasnysz

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments