Wojewoda Mazowiecki zapowiada wizytę w Przasnyszu.

W piątek, 20 grudnia, w podwarszawskim Zagórzu odbyła się konferencja dotycząca ewolucji i roli samorządu terytorialnego w Polsce. Gościem specjalnym był Konstanty Radziwiłł, wojewoda mazowiecki. W konferencji wziął także udział Krzysztof Bieńkowski, starosta przasnyski.

Starosta zaprosił wojewodę do odwiedzenia powiatu przasnyskiego i wspólnego otwarcia pracowni rezonansu magnetycznego. Wojewoda przyjął zaproszenie i przyjedzie do Przasnysza już w styczniu 2020 roku.

Podczas konferencji omówiono nowe wyzwania w planowaniu rozwoju jednostek samorządu terytorialnego, a także możliwości współpracy. W konferencji uczestniczyli wójtowie, burmistrzowie, prezydenci i starostowie z województwa mazowieckiego. Spotkanie zorganizowano w ramach projektu pn. ,,Partycypacyjny raport o stanie gminy” sfinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Źródło Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
4 lat temu

Na drugim zdjęciu koledzy patrzą na naszego starostę jak na wioskowego głupka.
Dorosly chłop, a zachowuje się jak nastolatka w Mielnie. Wszędzie tylko fotki. Zapomni kiedyś aparatu to wpadnie w depresję.

janek
janek
4 lat temu
Reply to  Marek

chłopie idż się leczyć dopóki nie jest za pużno i życzę ci powrotu do zdrowia

Marek
Marek
4 lat temu
Reply to  janek

A nie mam chłopie racji? 200 metrów drogi otwierali, to w 8 osób przecinali wstęgę. 5 osób robiło zdjęcia, a obok troje miejscowych patrzyło i umierało ze śmiechu. Toż to komedia jest.

Gabix
Gabix
4 lat temu
Reply to  Marek

Srogie piguły Marku.

Marek
Marek
4 lat temu
Reply to  Gabix

Pisowski troll nigdy nie odniesie się merytorycznie do danej kwestii.
Pisowski troll obrazi, wyśmieje, okłamie.

Obserwator
Obserwator
4 lat temu
Reply to  Marek

Napij się w końcu bo gwiazdorzysz