Gmina Chorzele zmodernizuje świetlicę wiejską w Nowej Wsi

Gmina Chorzele wykona modernizację świetlicy wiejskiej w Nowej Wsi. Umowa z wykonawcą już podpisana.

 

30 sierpnia burmistrz Beata Szczepankowska podpisała umowę z wykonawcą, firmą PK DOM Sp. z o.o. na wykonanie zadania pod nazwą „Modernizacja budynku świetlicy wiejskiej w Nowej Wsi”.

– W ramach realizacji zadania zaplanowano ocieplenie fundamentów budynku, wymianę stolarki okiennej, ocieplenie ścian zewnętrznych budynku, a także ocieplenie stropów i orynnowanie – wyjaśnia samorząd.

Inwestycja jest współfinansowana ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach programu wsparcia „Mazowsze dla lokalnych centrów integracyjnych”. Samorząd na ten cel pozyskał 150 tys. zł

– Całkowity koszt zadania wynosi 255 714,07 zł. Różnicę, czyli około 105 000 zł gmina dołoży z budżetu – dodają.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
GrzegorzzHelenowa
GrzegorzzHelenowa
19 dni temu

Taki news dla ahmeda jakiegoś tam. Onet „Premier Mateusz Morawiecki przyznał, że w związku z Piotrem Wawrzykiem służby prowadzą postępowanie wyjaśniające. „Możliwe, że chodzi o wielką aferę korupcyjną, w wyniku której do Europy napłynęły setki tysięcy migrantów” — pisze „Gazeta Wyborcza” Teraz „Wyborcza” twierdzi, że z nieoficjalnych informacji wyłania się obraz „afery korupcyjnej, która umożliwiła napływ do Europy dziesiątków tysięcy migrantów za pośrednictwem międzynarodowych firm rekruterskich”. To one miały stać za projektem rozporządzenia dot. ułatwień dla pracowników zagranicznych, który przewidywał możliwość sprowadzenia do Polski nawet 400 tys. robotników. Jednak już w 2022 r. za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej do naszego… Czytaj więcej »

Kalina
Kalina
19 dni temu

A co to kogo obchodzi co jeszcze przed wyborami zrobi burmistrz,wcześniej spoko A teraz do roboty

GrzegorzzHelenowa
GrzegorzzHelenowa
19 dni temu
Reply to  Kalina

Mój post, jest skierowany do Ahmeda jakiegoś tam. On zawsze lubi wtrącić swoje trzy grosze, jak to nas ubogaci kulturowo Tusk. Jak podaje GW, ubogacać zaczęli już nas ministrowie PiS-u.