Gmina Chorzele. Strażacy rywalizowali w sztafecie i ćwiczeniach bojowych

Na Stadionie Miejskim w Chorzelach odbyły Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze dla Ochotniczych Straży Pożarnych. W rywalizacji turniejowej strażaków wzięło udział 8 jednostek OSP z terenu Miasta i Gminy Chorzele.

 

W uroczystości oprócz strażaków ochotników udział wzięli: Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele – Beata Szczepankowska, Krzysztof Milewski – Radny Rady Miejskiej w Chorzelach, Piotr Kuligowski – Dowódca Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej KP PSP w Przasnyszu, Janusz Nidzgorski – Prezes Zarządu Gminnego ZOSP RP w Chorzelach, komisja sędziowska z KP PSP w Przasnyszu oraz wielu mieszkańców.

– Podczas zawodów strażacy ochotnicy rywalizowali tradycyjnie w sztafecie pożarniczej z przeszkodami oraz w ćwiczeniach bojowych. To były nie tylko zmagania sportowe, ale także doskonała okazja do pokazania umiejętności i profesjonalizmu strażaków oraz do integracji społeczności lokalnej – informuje Urząd Miasta i Gminy Chorzele.

W zawodach wystartowały jednostki OSP: Budki, Krukowo, Pruskołęka, Rembielin, Łaz, Rycice, Raszujka, Zaręby oraz cztery Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze.

Tegorocznymi zwycięzcami zostali:

  1. OSP Budki
  2. OSP Łaz
  3. OSP Pruskołęka

Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze:

  1. MDP Nowa Wieś – chłopcy oraz dziewczęta
  2. MDP Chorzele
  3. MDP Zaręby

Każda z drużyn otrzymała ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Chorzele puchary oraz nagrody pieniężne, które zostaną przeznaczone na doposażenie sprzętu bojowego dla poszczególnych jednostek. Wszystkich uczestników nagrodzono także pamiątkowymi medalami.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments