Udało się! Zbiórka dla Marcina Kacprzaka zakończona

Dziś (w środę, 16 sierpnia) skarbonka Marcina Kacprzaka, 24 – letniego mieszkańca Przasnysza, który uległ wypadkowi komunikacyjnemu, wypełniła się po brzegi.

 

W środę, 16 sierpnia udało się zakończyć zbiórkę dla Marcina Kacprzaka, który w wyniku wypadku komunikacyjnego doznał urazu śródczaszkowego. Przez długi czas będąc w śpiączce przebywał w klinice Budzik. Wkrótce ją opuści i będzie potrzebował długiej i kosztownej rehabilitacji, dlatego rodzice zwrócili się do mieszkańców z prośbą o pomoc. Mieszkańcy jak zwykle nie zawiedli.

Zbiórkę na rzecz Marcina Kacprzaka prowadziło Stowarzyszenie Arena Dobra.

 

Przypomnijmy, że Marcin uległ wypadkowi w styczniu 2023 roku. Spędził 7 godzin na SOR z krwiakiem w mózgu, a potem został przetransportowany helikopterem do MSWiA, gdzie odbyła się operacja usunięcia krwiaka. Po niej została Marcinowi duża dziura w głowie. Na początku kwietnia Marcin trafił do kliniki „Budzik” dla dorosłych. 3 miesiące później wybudził się ze śpiączki.

Marcin nie chodzi, nie mówi. Ma całkowity niedowład lewej strony – konsekwencja usunięcia krwiaka wraz z częścią czaszki i mózgu. Niewiele kojarzy.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments