Monika Góralczyk – Jonczyńska ponownie brązową medalistką mistrzostw Europy w Kettlebell Lifting 2023

Monika Góralczyk – Jonczyńska wywalczyła brązowy medal podczas odbywających się w ten weekend we Włoszech mistrzostw Europy World Kettlebell Sport Federation (WKSF). Reprezentantka Polski z Przasnysza wykonała 169 powtórzeń odważnikiem o wadze 16 kg.

 

– To był mój najlepszy start na zawodach międzynarodowych. Moja głowa była totalnie spokojna, bez presji bez oczekiwań. Chciałam po prostu doświadczać tego startu najlepiej jak potrafię. Jestem zadowolona z mojej techniki, dostałam mnóstwo pochwał i to mnie bardzo buduje jako zawodniczkę. Niedługo czas na przygotowanie planu co do startów w 2024 r. Jedno jest pewne, nie przyjechałabym na te mistrzostwa gdyby nie wsparcie finansowe wielu cudownych osób. Dziękuję wszystkim osobom które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do mojego sukcesu! – napisała po starcie Monika.

Jest to kolejny sukces przasnyszanki na zawodach tej rangi. W 2022 roku na mistrzostwach Europy w Rzeszowie, Monika wykonała 129 powtórzeń (16 kg), zdobywając również brązowy medal.

Serdecznie gratulujemy!

 

 

bzy

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ela
Ela
2 miesięcy temu

Cudowna,wspaniała wojowniczka.
Tytan pracy,wzór do naśladowania!
Podziwiam.