Marszałek Adam Struzik z wizytą w Przasnyszu. „Skupiono się na przebudowie dróg wojewódzkich 544 i 614”

W czwartek, 14 marca w sali konferencyjnej Centrum Aktywizacji Biznesu w Przasnyszu odbyło się spotkanie rady i zarządu powiatu przasnyskiego z marszałkiem województwa mazowieckiego Adamem Struzikiem.

 

– Podczas spotkania omówiono ważne kwestie związane ze współpracą samorządu powiatowego i wojewódzkiego. Przede wszystkim skupiono się na przebudowach dróg wojewódzkich 544 i 614, znajdujących się na terenie powiatu przasnyskiego – relacjonuje Powiat Przasnyski.

Starosta Paweł Mostowy omówił utrudnienia związane z realizacją inwestycji.

– Poinformował, że z powodu trwającej walki proceduralnej, wynikającej z faktu, że szyny kolejki wąskotorowej znajdują się zbyt blisko skrajni jezdni drogi wojewódzkiej nr 544, Powiat Przasnyski zaproponował podział inwestycji na kilka odcinków – dodaje samorząd.

Była to także okazja do omówienia kwestii związanej z budową ronda w Rembielinie, które ma połączyć drogę powiatową 3249W z drogą krajową nr 57 i wojewódzką nr 616.

W spotkaniu udział wziął także senator Krzysztof Bieńkowski. Wspomniał o potrzebie sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulicy Baranowskiej ze Żwirki i Wigury, co też potwierdziła obecna radna Sejmiku Wojewódzkiego Wiesława Krawczyk.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 miesięcy temu

Semafor już raz drogę 544 wyremontował. Po co drugi raz się do zdjęcia pchać?

Janek
Janek
2 miesięcy temu

Senator dobrze mówi.. światła potrzebne

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 miesięcy temu
Reply to  Janek

Droga też potrzebna.
Już dawno remont byłby skończony. Wystarczyło tylko wykluczyć z przetargu tych papraków z Ostrołęki. Były do tego podstawy prawne, a wszyscy wiedzieli, że dają du*y na innych projektach.

No ale szefem firmy był szef lokalnych struktor PiS, więc wyszło jak wyszło.

Jan
Jan
2 miesięcy temu

Jak nie wiesz o wszystkim to się lepiej nie wypowiadaj, kiedys była reklama, że jak jest cos od wszystkiego to jest do niczego…..już nie można tych mądrosci słuchać i zaznaczam , że od tej wszelakiej polityki i zdjęć to juz się robi niedobrze, nie dajmy się nabierać, mają takich podżegaczy , a tak naprawdę mają nas wszyscy gdzieś, taki ruch, a gdzie byli do niedawna?chyba dochodowy interes, bo stać ich na tyle plakatów, nie oszczedzają wcale. Patrzeć na tę obłudę nie można.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
2 miesięcy temu
Reply to  Jan

A coś z sensem napiszesz?

Zosia
Zosia
2 miesięcy temu

Dziwię się rolnikom, że jeszcze ktoś za nimi obstaje, rządzą a nikt za rolnikami się wyraznie nie ujął, ale głosy ze wsi by się przydały. Wiszą flagi strajkowe i plakaty PSL, przeciez zeby nie PSL i Trzecia droga itp. to by nie rzadzili, sytuacja jasna. Nie mozna być przeciwko KO, a być za PSL.