19-latek wpadł z narkotykami. Miał przy sobie marihuanę

19 – letni mężczyzna odpowie za posiadanie marihuany. Policja przypomina, że posiadanie nawet niewielkiej ilości narkotyków jest zabronione. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi za to kara do 3 lat więzienia.

 

W czwartek, 9 maja policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim prowadzili działania operacyjne na terenie gminy Krasnosielc.

– Podczas tych czynności, w Krasnosielcu, ujawnili u 19 – latka zawiniątko z suszem roślinnym w foliowej torebce. Wstępne badanie wykazało, że jest to marihuana – informuje podkom. Monika Winnik, rzecznik prasowy makowskiej policji.

19-letniego mieszkańca powiatu ostrołęckiego zatrzymano w policyjnym areszcie. Teraz grozi mu więzienie.

– Za tego typu przestępstwo, grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do lat 3 – dodaje rzeczniczka.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marian Zieliński
Marian Zieliński
15 dni temu

Znowu bezprawnie grzebali komuś po kieszeniach? Kiedy ten absurd się skończy? Teraz młodzik może mieć zrujnowaną przyszłość bo znaleźli u niego góra 2 gramy suszu, który na bazie propagandy opłacanej przez koncerny chemiczne itp sprzed ponad 100 lat uznany został za narkotyk, w rzeczywistości będąc remedium na wiele dolegliwości. Teraz pewnie ktoś na komendzie aby zutylizować ten szkodliwy „narkotyk” starannie go zmieli, a potem osobiście, co by nie mieć wątpliwości, spali.

Wiesiek
Wiesiek
15 dni temu

Na swój użytek może mieć widocznie miał więcej i handlował

Babcia Jadzia
Babcia Jadzia
15 dni temu

Manihunanen co to? po co to komu??