Przasnysz. Podpalenie przyczyną dwóch wtorkowych pożarów

Wczorajszego wieczora doszło do dwóch pożarów na terenie miasta Przasnysz. W ogniu stanęły śmieci w pustostanie i bele słomy na Zawodziu. W obu przypadkach przyczyną było podpalenie.

 

We wtorek, 22 lutego, około godz. 21.00 Komenda Powiatowa Policji i Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu otrzymały zgłoszenie o pożarze śmieci w pustostanie na ulicy Ciechanowskiej w Przasnyszu.

Jak poinformował kpt. Piotr Kuligowski, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego PSP, na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, które zajęły się ugaszaniem śmieci w budynku. Stamtąd strażacy od razu zostali zadysponowani do pożaru bel słomy przy ulicy Zawodzie.

 

– W obu przypadkach przyczyną pożaru było podpalenie – informuje nas Piotr Kuligowski.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Erodisco
Erodisco
2 lat temu

Oj chyba nie od razu . Na zawodzie jechali z koszar.

Janusz
Janusz
2 lat temu

Ten składzik ktoś podpala już który raz ? Szósty ? Za każdym razem przyjeżdża straż i to gasi. W taki dzień deszczowy zimny to chyba trzeba mieć benzynę żeby podpalić to… Wszystko to się dzieje na tylnej ulicy w samym centrum miasta w komórkach które do kogo należą do nikogo ?… Od czego mamy policję ? Radnych burmistrza urzędników ? Od kilku lat problem z tą samą małą komórką … To najlepiej ukazuje stan naszych władz