Wpływ mamy więc o siebie i o innych dbamy – na uczestników niedzielnej imprezy czeka mnóstwo nagród i atrakcji

„Wpływ mamy więc o siebie i o innych dbamy”- zapowiada się dzień pełen wrażeń i atrakcji. Będzie zdrowo i sportowo to zadanie z zakresu zdrowia publicznego w obszarze promocja i ochrona zdrowia, które realizowane będzie w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza.

 

Zapraszamy Państwa już dziś na wydarzenie, które odbędzie się na obiekcie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przasnyszu przy ulicy Makowskiej 23. Podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w treningach m.in. nordic walking, fitness, hokeja oraz koszykówki. Dostępne będą stoiska ze zdrową żywnością, konsultacje oraz warsztaty dietetyczne.

Organizatorzy zaplanowali również pokaz karate i kickboxingu. Kluczowym momentem eventu jest wspólny trening o godzinie 15.00, który ma pokazać, że pomimo różnych dyscyplin oraz siedzib wszystkich łączy jedna pasja – sport. Dla dzieci przewidziano wiele atrakcji m.in.: dmuchańce, nagrody, konkursy i upominki.

 

Kolejnym etapem będzie cykl warsztatów dotyczących m.in. budowania odporności, zdrowego żywienia, przeciwdziałania uzależnieniom oraz walki ze stresem – na które będzie można zapisać się w punkcie rejestracyjnym niedzielnego eventu. Zadanie zostało sfinansowane ze środków z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Podczas wydarzenia na uczestników eventu czeka wiele nagród m.in. rower oraz sprzęt RTV.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bbb
Bbb
25 dni temu

Dmuchańce znów po 15 zł za 5 minut? To ja podziękuję.

basia
basia
25 dni temu
Reply to  Bbb

wszystko jest bezpłatne! Jest to impreza dofinansowana z budżetu, więc dla ludzi i za darmo.

Bbb
Bbb
25 dni temu
Reply to  basia

To nie musi być za darmo, byle tylko zdzierstwa nie było.