Przasnyscy żołnierze zwyciężają w biegach o puchar Szefa Zarządu Rozpoznania i Walki Elektronicznej.

W dniu 03.06.2018 r. w Ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Wędrzynie odbyły się zawody w biegach na orientację o puchar Szefa Zarządu Rozpoznania i Walki Elektronicznej. Organizatorem zawodów był Dowódca 1. Ośrodka Radioelektronicznego.

W zawodach udział brały 4 osobowe reprezentacje jednostek wojskowych, które uczestniczyły w zgrupowaniu poligonowym. Uczestnicy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych dla mężczyzn i w kategorii open dla kobiet, nie wliczanej do klasyfikacji drużynowej. Zawody zorganizowane były w formie jednego biegu obejmującego klasyfikację indywidualną i drużynową.

2. Ośrodek Radioelektroniczny reprezentowali: sierż. Mariusz Dąbkowski, który zwyciężył w III kategorii, szer. Łukasz Lubiński, który zajął 2. miejsce w II kategorii oraz szer. Adam Żuchowski, który uplasował się na 3. miejscu w II kategorii. Zwycięzcą w I kategorii został szer. Michał Pabich również reprezentujący nasz Ośrodek.

W klasyfikacji drużynowej nasi reprezentanci nie mieli sobie równych, zajmując 1. miejsce na siedem startujących drużyn.

Oprócz współzawodnictwa sportowego żołnierze mieli okazję do integracji oraz podnieśli swoje umiejętności pracy na mapie w terenie.