Kobieta, która przywłaszczyła sobie cudze pieniądze, zgłosiła się na policję

Po publikacji zdjęć z monitoringu sklepu, kobieta, która przywłaszczyła pieniądze z portfela pozostawionego na sklepowym regale, sama zgłosiła się do komendy policji. Usłyszała zarzuty.

 

Z portfela pozostawionego przypadkiem na sklepowym regale, zniknęły pieniądze. Jak się okazało, z okazji skorzystała starsza kobieta, robiąca zakupy. Wzięła portfel, wyjęła z niego pieniądze, po czym odłożyła portfel na regał. Policja udostępniła zdjęcia z monitoringu, a po ich publikacji w mediach, starsza pani sama zgłosiła się na policję.

 

– Zdjęcia z monitoringu sklepu, przedstawiające starszą kobietę, która przywłaszczyła pieniądze z portfela, pozostawionego na regale, zostały opublikowane 6 grudnia.  Po publikacji w mediach, 66 – letnia  mieszkanka pow. mławskiego sama zgłosiła się do komendy Policji. Wczoraj usłyszała zarzut przywłaszczenia znalezionej rzeczy – informuje Anna Pawłowska z KPP Mława.

Za przestępstwo to grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

– W rozmowie z policjantami seniorka oświadczyła, że bardzo żałuje tego co zrobiła. Trwają dalsze czynności, postępowanie prowadzi mławska komenda Policji – dodaje rzeczniczka.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Alojza
Alojza
1 rok temu

a ponieważ nie jest znaną celebrytką to sprawa nie zostanie umorzona?

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 rok temu
Reply to  Alojza

A w przypadku jakiej znanej celebrytki sprawa została umorzona? Bo nie kojarzę.

Joanna
Joanna
1 rok temu

No na przykład te kradziejki futer: „Jedna jest żoną byłego ministra sportu i polityka PO, Mirosława Drzewieckiego (57 l.). Druga – narzeczoną gwiazdora telewizji i piosenkarza Roberta Janowskiego (42 l.).”

Joanna
Joanna
1 rok temu

Pewna Olga O. z Przyjaciółek:”Ostatnio głośno było o warszawskiej aktorce, która z klubu fitness wyniosła pierścionek i obrączkę warte ok. 50 tys. złotych. Kradzież zarejestrowała kamera monitoringu.”

Edzio
Edzio
1 rok temu

Kurdej szatan , nie przywłaszczenie ale też pod paragraf i co ? Wolne i niezależne kur.. sądy ! Rzygać się chce !