Zuzanna Stursiak, Marta Grzegorczyk i Wojciech Gołębiewski z nagrodami prezydenta Ciechanowa

Prezydent Krzysztof Kosiński przyznał roczne stypendia oraz nagrody zawodnikom, którzy w 2023 r. reprezentowali Ciechanów w zawodach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej oraz osiągnęli najwyższe wyniki w dyscyplinach indywidualnych i grach zespołowych w ramach Polskich Związków Sportowych. Nagrody otrzymali też trenerzy. Wśród nagrodzonych są osoby z naszego powiatu.

 

W tym roku ratusz przeznaczył na stypendia sportowe wyższą kwotę niż w ubiegłych latach. Łącznie to prawie 280 tys. zł. Stypendia w wysokości od 200 zł do 2000 zł miesięcznie przyznano 47. osobom z 8 klubów. Ponadto 27 najlepszych zawodników i 18 trenerów z ciechanowskich klubów sportowych otrzymało nagrody na łączną kwotę 30 tys. zł.

Roczne stypendia prezydenta zostały przyznane sportowcom, którzy w 2023 r. reprezentowali Ciechanów w zawodach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej oraz osiągnęli najwyższe wyniki w dyscyplinach indywidualnych i grach zespołowych w ramach Polskich Związków Sportowych, zgodnie z Systemem Sportu Młodzieżowego.

Wśród nagrodzonych osób znaleźli się mieszkańcy powiatu przasnyskiego:

Zawodniczki:

  • Zuzanna Stursiak (CLKS Mazovia) – stypendium w wysokości 250 zł
  • Marta Grzegorczyk (CKKK Kyokushin) – 200 zł

Prezydent Kosiński nagrodził też trenera Wojciecha Gołębiewskiego (CKKK) – 500 zł

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments