Znieważenie i Naruszenie nietykalności Policjantów w Przasnyszu

W piątek 10 listopada w godzinach nocnych na jednym z osiedli mieszkaniowych w Przasnyszu grupa młodych osób w wieku od 18 do 26 lat znieważyła i naruszyła nietykalność cielesną interweniujących policjantów.

W piątek 10 listopada około godz. 04.10  dyżurny KPP w Przasnyszu został poinformowany  o tym, że grupa młodych osób będąca na osiedlu przy ul. Marii Skłodowskiej – Curie  w Przasnyszu zakłóca ład i porządek w miejscu publicznym. Wobec powyższego  faktu  oficer dyżurny z przasnyskiej komendy  we wskazane miejsce wysłał patrol interwencyjny. W trakcie gdy policjanci wykonywali swoje czynności służbowe związane z przedmiotowym zgłoszeniem zostali  przez  dwóch mężczyzn i jedną kobietę znieważeni słowami wulgarnymi. Ponadto poprzez  popychanie i  uderzania  została naruszona  ich nietykalność cielesna.

Wszystkie osoby zostały zatrzymane i doprowadzone do Komendy w Przasnyszu gdzie po wytrzeźwieniu usłyszały zarzuty dotyczące znieważenia i naruszenia nietykalność policjantów. Dodatkowo 22 letni mężczyzna, mieszkaniec Przasnysza, usłyszał  zarzut  umyślnego  uszkodzenia drzwi w radiowozie. W sobotę 12 listopada  Sąd  Rejonowy w  Przasnyszu wobec  22 latka  zastosował areszt na okres 3 miesięcy,a  wobec 18 letniej kobiety i 26 letniego mężczyzny dozór  policyjny.

KPP Przasnysz

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments