Zapraszamy na MotoMikołaje

MOTOMIKOŁAJE 2016 – coroczna impreza organizowana przez Auto Moto Klub „Rzemieślnik” w Przasnyszu skierowana do najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Już po raz piąty nasz klub organizuje wizytę Św. Mikołaja na przasnyskim rynku. Co roku liczba dzieci, którzy wraz z opiekunami uczestniczą w Motomikołajach rośnie i w ubiegłym roku nie liczą opiekunów uczestniczyło w niej ok. 500 dzieci. Każde dziecko, które przybyło na naszą imprezę otrzymało upominek i mogło zrobić sobie zdjęcie z Św. Mikołajem i jego Elfami.

Impreza pn. „MOTOMIKOŁAJE 2016” zaplanowana na 4 grudzień 2016 r. będzie składała się z dwóch części. Organizacją pierwszej części, która zacznie się o godz. 14:00 zajmie się współpracująca z klubem Grupa LIVE EVENTS, która poprowadzi na scenie zabawy taneczne i wokalne z przybyłymi dziećmi. Będą też występy zespołów CHOJNACKI BAND i ABY POGRAĆ. W budynku Ratusza pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej i Biblioteki Pedagogicznej poprowadzą Warsztaty Bożonarodzeniowe. Drugą część rozpocznie o godz. 16.00 wjazd Św. Mikołaja wraz z Elfami na nietypowych saniach z grupą motocyklistów. Po przywitaniu wszystkich uczestników i po odpaleniu światełek na przasnyskiej choince Św. Mikołaj zasiądzie na przygotowanym na scenie tronie i będzie rozdawał podarki dla każdego dziecka, które będzie chciało go odwiedzić. Po imprezie planowany jest przejazd Św. Mikołaja wraz z motocyklową obstawą do przasnyskiego szpitala i obdarowanie prezentami dzieci, które będą przebywać w tym dniu na oddziale dziecięcym.

Podczas całej imprezy wolontariusze będą zbierać do puszek pieniądze dla osiemnastoletniego Dawida z Przasnysz, które jest w stanie śpiączki – zbiórka pod hasłem „Razem Budzimy Dawida”.

Wspierają nas:

– Burmistrz Przasnysza Waldemar Trochimiuk – Patronat Honorowy Imprezy

– Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Przasnyszu,

– Biuro kredytowe CREDIT AGRICOLE,

– firma IV ONE,

– Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu,

– DJ’S TEAM,

– LIVE EVENTS

– Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu

– Biblioteka Pedagogiczna w Przasnyszu

– Muzeum Historyczne w Przasnyszu

AMK „Rzemieślnik”

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments