Wyjazd do Brukseli nagrodą dla uczniów z PG Przasnysz

Uczniowie Publicznego Gimnazjum w Przasnyszu dostali wyjątkowy prezent, który, za sprawą pana dyrektora Grzegorza Grabowskiego został podarowany przez panią poseł Julię Piterę. Jest nim czterodniowa bezpłatna wycieczka do parlamentu Europejskiego w Brukseli dla 36 uczniów i 4 opiekunów  w dniach 15.06.2015r. – 18.06.2015r.

Wyjazd ma być nagrodą za sukcesy w nauce, stąd wybrani zostali przedstawiciele z wszystkich klas gimnazjum, którzy osiągnęli najlepsze  wyniki na I semestr oraz laureaci i finaliści konkursów organizowanych przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Plan wycieczki obejmuje nocleg w hotelu na terenie Niemiec, następnie podróż do Antwerpii, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, nocleg w miejscowym hotelu, przejazd do Brukseli, wizytę w Parlamencie Europejskim i spotkanie z Panią Europoseł Julią Piterą, zajęcia studyjne oraz zwiedzanie Brukseli z przewodnikiem.

         Dyrektor, który zawsze stara się zdobyć dla swoich uczniów wartościowe nagrody, tym razem wyraźnie pokazał gimnazjalistom, że nauka jest priorytetem, a ich wysiłki zostały zauważone i docenione. Tym samym zmotywował swoich wychowanków do pracy i udowodnił, że warto się uczyć.


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments