Warsztaty z pierwszej pomocy w SP1

W dniu 11 maja 2017 r. Harcerski Klub Ratowniczy RENIBUS działający przy Hufcu ZHP Przasnysz przeprowadził warsztaty z pierwszej pomocy pod hasłem RATUJEMY I UCZYMY RATOWAĆ.

Szkolenie skierowane były do uczniów klas 3a i 3b z naszej Jedynki. Dzieci poznały zasady udzielania pierwszej pomocy, dowiedziały się, że najważniejsze jest własne bezpieczeństwo podczas ratowania poszkodowanego oraz nauczyły się jak wykonywać masaż serca.W dniu 11 maja 2017 r. Harcerski Klub Ratowniczy RENIBUS działający przy Hufcu ZHP Przasnysz przeprowadził warsztaty z pierwszej pomocy pod hasłem RATUJEMY I UCZYMY RATOWAĆ. Szkolenie skierowane były do uczniów klas 3a i 3b z naszej Jedynki. Dzieci poznały zasady udzielania pierwszej pomocy, dowiedziały się, że najważniejsze jest własne bezpieczeństwo podczas ratowania poszkodowanego oraz nauczyły się jak wykonywać masaż serca.

Za udział w warsztatach dzieciaki otrzymały certyfikat uczestnictwa oraz karty ICE zawierające najważniejsze informacje niezbędne w razie zagrożenia zdrowia lub życia oraz kolorowankę utrwalająca zdobytą wiedzę i umiejętności.

Składamy serdeczne podziękowania dla Harcerskiego klubu Ratowniczego RENIBUS za przeprowadzone szkolenie oraz dziękujemy panu dyrektorowi Policealnego Zespołu Szkół Medycznych w Przasnyszu za udostępnienie fantomów.

SP 1 Przasnysz

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments