Warsztaty batiku przasnyskiej PB MAMUT w MDK 2 Lublin!

W dniach 28-31 stycznia 2014 przasnyska Pracownia Batiku MAMUT MDK Przasnysz przeprowadziła warsztaty batiku w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w Lublinie. Dobra współpraca obu placówek zainicjowana została wystawą przasnyskich batików w lubelskiej placówce w październiku 2013r.

Styczniowe warsztaty zorganizowane zostały w ramach ferii zimowych, które w lubelskim przypadają w tym roku wcześniej niż w naszym województwie. Zajęcia zgromadziły kilkunastu uczestników – dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Mogli oni zapoznać się z teoretycznymi oraz praktycznymi informacjami dotyczącymi technologii batiku korzystając z wiedzy i doświadczenia przasnyskiej pracowni. Zajęcia prowadził Tomasz Jakubowski. Wszystko wskazuje na to, że to nie ostatnie przedsięwzięcie zorganizowane przez obie placówki. Być może już w lipcu będziemy mieli zaszczyt gościć w naszym mieście grupę uczestników zajęć plastycznych lubelskiej placówki, z czego oczywiście jesteśmy niezmiernie zadowoleni:) Pozdrawiamy wszystkich uczestników zajęć feryjnych w Lublinie!

Gorące podziękowania dla Dyrekcji oraz Pracowników MDK nr2 w Lublinie za miłe przyjęcie i profesjonalne przygotowanie warsztatów!!! Szczególne podziękowania dla Anny Staniak, Małgorzaty Wojcieszuk i Grzegorza Sztala, którzy otoczyli nas szczególną opieką i pomagali przy organizacji oraz przez cały okres trwania warsztatów!!!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z lubelskich warsztatów.

 


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments