W Wigilię porysowali samochód. Za pomoc w ujęciu sprawców nagroda.

Poszukujemy sprawców lub świadków zdarzenia, do którego doszło wczoraj w Makowie Mazowieckim na ul. K. Pułaskiego. Nieznane osoby zniszczyły powłokę lakierniczą na zaparkowanym pod blokiem Mercedesie. Za pomoc w ich ujęciu właściciel przewidział nagrodę.

Poszukuję sprawców, którzy dnia 24.12.2019r. między godziną 17:00, a 17:40 w Makowie Mazowieckim przy ulicy Generała Kazimierza Pułaskiego (blisko szkoły nr 2), porysowali samochód marki Mercedes. Na zdjęciu zaznaczam miejsce gdzie pojazd został zaparkowany, jak i zdjęcie samego pojazdu, z charakterystyczną tablicą rejestracyjną. Jeżeli, ktoś posiada jakieś informacje na temat tego zdarzenia proszony jest o kontakt w wiadomości bądź pod nr. 518 804 707 – informuje poszkodowany.

ZA POMOC W USTALENIU SPRAWCÓW PRZEWIDZIANA NAGRODA W WYSOKOŚCI 1500 ZŁ!

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
4 lat temu

Tą kupioną na Allegro dwurzędową tablicą to bym się tak na lewo i prawo nie chwalił. Jak się trafi na upierdliwego policjanta, to można ładnie za to beknąć.

Arek
Arek
4 lat temu
Reply to  Marek

Matka Ciebie z allegro kupiła ? Nie znasz się to nie pierdo*

Marek
Marek
4 lat temu
Reply to  Arek

A Ty się znasz? Naprawdę uważasz, że można tak na luzie jeździć z tablicą z Allegro?
Bo chyba mi nie powiesz, że ta tablica to z wydziału komunikacji przyniesona.

Tuskan
Tuskan
4 lat temu
Reply to  Marek

Nie można, ale uważasz, ze tablica z allegro jest tutaj największym problemem? Chodzi o akt wandalizmu, przy ktorym nie mozemy przechodzic obojetnie.

Marek
Marek
4 lat temu
Reply to  Tuskan

Ale czy ja popieram czy też usprawiedliwiam akt wandalizmu??? Gdzie niby to napisałem?

Jarosław
Jarosław
4 lat temu
Reply to  Marek

To niezły czarny passat. Wszyscy wiemy kto to napisal.

Aska39
Aska39
4 lat temu

oj Pawełku ktoś cie w Makowie chyba nie lubi skoro 2 gi raz ci ktoś auto porysował :/// mam nadzieje że uda się odlaesc sprawcę przykre ale ludzie są specyficzni w makowe nie dość że się chwalą wszystkim i na wszystkim się znają lepiej niż specjalista to jeszcze zazdroszczą innemu…. taka prawda aaa tak wspominając są ludzie którzy mają kasę ale nie dadzą zarobić u siebie porostu wolą jechać do innego miasta lub wsi smutne ale taka prawda :((((