W Krzynowłodze Wielkiej odbędzie się kiermasz ciast na rzecz pogorzelców z Rycic

W piątkowy wieczór w Rycicach wybuchł pożar. Zniszczeniu uległ dom jednorodzinny. W najbliższą niedzielę w kościele w Krzynowłodze Wielkiej będzie prowadzona sprzedaż ciast na rzecz pogorzelców.

 

W miniony piątek, 1 marca w Rycicach, w ogniu stanął drewniany budynek jednorodzinny.

– Doszło do pożaru sadzy w przewodzie kominowym, a następnie ogień rozprzestrzenił się na poddasze drewnianego budynku jednorodzinnego –  informował asp. Daniel Kołodziejczyk, starszy dyżurny stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Przasnyszu.

Pożar doprowadził do sporych zniszczeń w budynku. Na pomoc pogorzelcom ruszyli mieszkańcy gminy Chorzele.

– Drodzy Przyjaciele! Kilka dni temu w miejscowości Rycice był pożar. Niestety kobiety i dziecko mieszkające w tym domu, nie mogą do niego wrócić ponieważ budynek wymaga remontu. Straty są ogromne i trzeba pomóc! A wiecie, że pomaganie jest wspaniałe – informuje Anna Paradowska.

W najbliższą niedzielę, 10 marca w godz. od 8.00 do 12.00 w kościele w Krzynowłodze Wielkiej będzie prowadzona sprzedaż ciast na rzecz poszkodowanej rodziny.

– Proszę Was żebyście otworzyli swoje serca i pomogli pani Milenie. Sytuacja, w której się znalazła jest bardzo ciężka – dodaje.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments