Ucinamy plotki! Żaden ksiądz nie został zatrzymany za pedofilię w Przasnyszu.

W związku z plotkami zalewającymi od kilku tygodni Przasnysz i sieć internet czujemy się zobowiązani poinformować, że żaden z przasnyskich kapłanów nie został zatrzymany przez policję pod zarzutem pedofilii!

Tylko w ciągu tego tygodnia otrzymaliśmy 5 informacji dotyczących zatrzymania jednego z przasnyskich księży pod zarzutem pedofilii. W powielanych informacjach pada nazwisko i funkcja duchownego. Plotka pojawiła się w okresie przedświątecznym i niemal natychmiast rozniosła się po całym mieście. Po rozmowie telefonicznej z jednym z naszych czytelników sprawę postanowiliśmy skonsultować z przasnyską policją.

Przasnyska policja nie zatrzymała w ostatnim czasie żadnego duchownego, tym bardziej pod zarzutem pedofilii. Wydział kryminalny KPP Przasnysz nie prowadzi również żadnego śledztwa z tym związanego – poinformował nasz portal Krzysztof Błaszczak oficer prasowy KPP Przasnysz.

Należy pamiętać, że zniesławienie to przestępstwo przeciwko dobremu imieniu i czci. Dochodzi do niego, gdy opinie wypowiadane na czyjś temat mają na celu poniżyć go w oczach opinii publicznej.

Zniesławienie to również opinie mogące skutkować utratą zaufania potrzebnego do wykonywania zawodu lub piastowania funkcji.


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jadwiga
Jadwiga
4 lat temu

5 informacji to 5 rzekomych przestepcow. Do dzieła organy ścigania. Czekam na działanie. Bo to przecież atak terrorystyczny przed świętami tylko taki wewnetrzny