Turniej o Puchar Komendanta KPP Przasnysz i Przewodniczącego ZT NSZZP

3 lutego br. w hali sportowej przy ulicy Sadowej w Przasnyszu odbył się już XIII Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu oraz Przewodniczącego ZT NSSZP w Przasnyszu.

Przasnyscy policjanci zorganizowali turniej mający na celu integrację środowiska służb mundurowych przy współpracy z kierownikiem hali sportowej przy ZSP w Przasnyszu.
Turniej otworzył Komendant KPP w Przasnyszu Tomasz Łysiak w obecności Burmistrza Przasnysza Pana Waldemara Trochimiuka oraz przewodniczącego ZT NSZZP Cezarego Goździewskiego. Przed rozpoczęciem rozgrywek wszyscy uczestnicy turnieju minutą ciszy upamiętnili wieloletniego zawodnika Drużyny KPP Przasnysz śp. Zbigniewa Mażewskiego, który we wrześniu 2017 roku zmarł podczas rozgrywanego meczu piłki nożnej w Przasnyszu.

XIII Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu oraz Przewodniczącego ZT NSSZP w Przasnyszu zwyciężyła Drużyna z Jednostki Wojskowej w Przasnyszu przed Drużyną Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu. Trzecie miejsce zajęli reprezentanci KPP w Przasnyszu. W turnieju wzięło udział sześć drużyn. Podczas rozgrywek panowała świetna przyjacielska atmosfera, grano twardo, ale fair play.

KPP Przasnysz

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments