Trampkarze MKS Przasnysz pokonują PAF Płońsk!

Zwycięski mecz zagrali trampkarze przasnyskiego MKSu w trzeciej kolejce I LO CO – OZPN. Przeciwnikiem była drużyna PAF Płońsk, która w ostatnich sezonach grała w I lidze mazowieckiej trampkarzy.

Zarówno jedna jak i druga drużyna grały bardzo chaotyczny futbol, brakowało pomysłu na grę, wiele strat, niecelnych podań i brak wykończenia sytuacji bramkowych trochę raziły w oczy. W pierwszej połowie meczu żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki. W drugiej części meczu sprawy w swoje ręce wziął Przemek Górniak, który swoimi rajdami najpierw dał drużynie prowadzenie, a  następnie asystował przy drugiej bramce.

Mecz ostatecznie wygraliśmy 2:0, mimo że tak naprawdę w meczu nie wychodziło nam nic.  Ale na pochwałę zasługuje również bramkarz naszej drużyny Janek Węglicki, który kilkukrotnie wybronił ataki drużyny przeciwnej. Dzięki temu zwycięstwu umocniliśmy się na pozycji lidera rozgrywek i ze spokojem możemy czekać na następny mecz.

MKS: Janek Węglicki – Wojtek Grysztar, Seweryn Szafrański, Kacper Szczęsny, Sebastian Czarzasty – Dawid Prusik, Bartek Biedrzycki, Przemek Górniak, Kacper Dominiak – Janek Wiśniewski, Szymek Morawski
Grali również: Kamil Maciaszczyk, Kacper Smurlik, Kuba Kawiecki, Maciek Ciesielski
Trener: Marek Zbrzeski

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments