Trampkarze MKS Przasnysz gromią Koronę Szydłowo!

Trampkarze z MKS Przasnysz nie dali najmniejszych szans kolegom z Korony Szydłowo, pokonując ich na wyjeździe 5:1!

Mecz nie należał do łatwych, chociaż wynik wskazuje inaczej. Oprócz rywala przasnyszanie musieli zmierzyć się też z boiskiem, na którym grali, ale z obu zadań wywiązali się wzorowo przywożąc do domu kolejne i ważne trzy punkty.

Wynik meczu otworzył Dawid Prusik, który w drugim meczu zdobył swojego trzeciego gola. Napór naszego zespołu i większe umiejętności w panowaniu nad piłką zaowocowały drugą bramką, której autorem był zawodnik Korony i wynikiem 2:0 zakończyła się pierwsza połowa meczu.

Na początku drugiej części meczu troszkę zapomnieliśmy, że rywal nie chce tego meczu przegrać i straciliśmy gola na 2:1. Jednak po raz kolejny chłopcy udowodnili że mają piłkarski charakter i taka strata bramki tylko zadziałała na nich pozytywnie, ponieważ odpowiedzieliśmy trzema trafieniami, których autorami byli kolejno Janek Wiśniewski i dwukrotnie Szymek Morawski. Brawa należą się całej drużynie, ponieważ po dwóch kolejkach jesteśmy liderem ligi strzelając 9 bramek i tracąc 3. Oby tak dalej!!!


MKS: Janek Węglicki – Wojtek Grysztar, Seweryn Szafrański, Kacper Szczęsny, Sebastian Czarzasty – Dawid Prusik, Bartek Biedrzycki, Przemek Górniak, Kacper Dominiak – Janek Wiśniewski, Szymek Morawski
Grali również: Kamil Maciaszczyk, Kuba Kawiecki
Nieobecny: Kuba Krupa
Trener: Marek Zbrzeski

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments