Świąteczna Zbiórka Żywności. Stowarzyszenie Arena Dobra szuka wolontariuszy

Stowarzyszenie Arena Dobra we współpracy z Bankiem Żywności w Ciechanowie, zorganizuje tegoroczną Świąteczną Zbiórkę Żywności. Poszukiwani są wolontariusze.

 

„Już niebawem będziemy mieli wszyscy możliwość sprawić, aby dla każdego mieszkańca Przasnysza oraz powiatu przasnyskiego, zbliżające się Święta nie były głodne” – zapowiada Stowarzyszenie Arena Dobra.

„Przy współpracy z Bank Żywności w Ciechanowie organizujemy w dniach 24-25 listopada zbiórkę żywności w przasnyskich sklepach (Biedronka, Lidl, Dino, Prim oraz kilka prywatnych sklepów). Zebrana w tych dniach żywność trafi do osób potrzebujących (starszych, niepełnosprawnych, dotkniętych biedą). W tej kwestii będziemy współpracować z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Przasnyszu” – przekazuje.

W związku z dużą liczbą sklepów, w których będą przeprowadzane zbiórki, Arena Dobra zwraca się z prośbą o wsparcie: „Poszukujemy wolontariuszy, którzy poświęcą swój czas na rzecz działania dla naszej społeczności. O wszystkim Wam opowiemy, wszystko wytłumaczymy i wszystkiego nauczymy, więc niczego się nie obawiajcie. Prosimy, aby były to osoby pełnoletnie, ale z przyjemnością skorzystamy również z pomocy dzieciaków wraz z ich rodzicami”.

Wszystkie chętne do pomocy osoby proszone są o kontakt: 514-404-391, email: stowarzyszenie.arenadobra@interia.pl

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments