Sukces zbiórki dla Jasia z Chorzel. Zebrano już ponad 17 tys. złotych

Prawie 250 osób wsparło zbiórkę dla Jasia na popularnej platformie  charytatywnej Pomagam.pl. Tym samym do małego łobuziaka z Chorzel trafi co najmniej 17 430 zł (pieniążki można nadal wpłacać).

 

 

U Jasia w wieku 20 miesięcy został zdiagnozowany autyzm dziecięcy.

– Niestety około dwa lata temu Jaś zaczął dziwnie stawiać prawą nóżkę, potykać się „o powietrze”. Na nowo rozpoczęliśmy wędrówki po specjalistach: ortopeda, neurolog, rehabilitacja, kolejny ortopeda, neurolog aż w końcu rezonans główki. Wykazał on niecharakterystyczne zmiany w pniu mózgu. Neurochirurg określił je jako trudne do interpretacji i zlecił kolejny rezonans poszerzony o badanie odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Na szczęście tu nie odkryto żadnych nieprawidłowości, ale zamiany w główce są wciąż takie same, czyli niecharakterystyczne – pisze mama Jasia, Anna Zielińska.

 

Jaś jest systematycznie rehabilitowany i bierze leki obniżające napięcia mięśniowe, ale stan jego nóżki się pogarsza. Zbiórka pomoże opłacić turnus rehabilitacyjny i dalsze badania, które być może pomogą w ustaleniu przyczyny problemów Jasia.

Pieniążki można nadal wpłacać TU

 


 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments