Śmierć samobójcza na terenie naszego powiatu. Nie żyje starsza kobieta

Dziś, 29.07.2022 roku znaleziono ciało mieszkanki gminy Jednorożec. Kobieta targnęła się na swoje życie. Ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań.

 

– Mieszkaniec Jednorożca ujawnił, że znalazł zwłoki bliskiej sobie osoby. 88-letnia kobieta dokonała zamachu samobójczego – mówi Krzysztof Błaszczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

– Wstępne ustalenia wykluczyły udział osób trzecich. Ciało na wniosek prokuratora zostało zabezpieczone do dalszych badań – dodaje.

 

Niestety w Polsce co roku w wyniku samobójstw ginie więcej ludzi niż w wypadkach drogowych. Dodatkowo eksperci szacują, że w sposób bezpośredni i pośredni samobójstwo jednej osoby ma poważny wpływ (obciążający) na co najmniej sześciu innych osób – z otoczenia zmarłego.

Uwaga! Jeśli doświadczasz kryzysu psychicznego, nie obawiaj się zwrócić o pomoc. Nie obawiaj się zadzwonić pod numer alarmowy 112 lub udać się do najbliższej placówki medycznej. Warto również zajrzeć na stronę „Życie warte jest rozmowy”, gdzie znajdziesz praktyczne wskazówki, co można zrobić w trudnej sytuacji.

 

Sprawdź również
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lidka
Lidka
21 dni temu

normalne i to dopiero początek….;( rodzice zostali sami w domach a dzieci pojechali za chlebem…nabrali kredytów i zyją,pracując po 12h lub po 24h….żeby swoje dzieci wykarmic…wtają rano,wracją po19 i od rana to samo….nie ma czasu na nic…człowiek jest tak meczony ze zapomina o sobie a co o dalszej rodzinie…..Przykre ale prawdziwe 🙁 …pracuje po 12 h,do tego dziecko,mąz i mama…wracam i nie ma sil na nic….:( zazdroszcze tym co maja 4 dzieci…i jeszcze kazde dziecko z innym ojcem,siedza na placu zabaw do wieczora,na weekend na mazury a czlowiek ledwo zyje po całym tygodniu pracy a jakk ma jeden dzien wolny… Czytaj więcej »

mieszkaniec
mieszkaniec
21 dni temu
Reply to  Lidka

Dobrze piszesz czwórka dzieci każde z innego gniazda z piątym gachem żyje który robi na czarno,ojcowizna w dzierżawie plus doplaty i wszystkie socjale się należą bo papier przyjmie wszystko.Można ? Można.

Obywatel
Obywatel
21 dni temu
Reply to  mieszkaniec

Z przecież to faceci są źli. Dobrze że ktoś zauważył drugą płeć i myśli racjonalnie

Obywatel
Obywatel
21 dni temu
Reply to  Obywatel

A przecież-poprawka w literówce

jan kowalski
jan kowalski
20 dni temu
Reply to  mieszkaniec

I jeszcze paliwowe,klęskowe w 100% do każdego hektara bo przecież ona w świetle przepisów żyje tylko z produkcji roślinnej a nie jak krowiarz dostanie 50% bo ma krowy.Kto kumaty ten wie o co chodzi.

Amator
Amator
20 dni temu
Reply to  Lidka

Żyjemy gorzej niż zwierzęta. żadne zwierze nie buduje gniazda czy legowiska całe dorosłe życie i nie zapiernicza 12 godzin dziennie żeby przeżyć. Wszystko żeby kilku krezusom lał się szampan z kranu.

Arr
Arr
21 dni temu

Bardzo przykre i smutne 🙁 [*]

Wojtuś
Wojtuś
20 dni temu

Ale są i bizmesmenii po 1000zl dniówki a za darami z opieki pierwsi w kolejce🤣

Amator
Amator
20 dni temu
Reply to  Wojtuś

To tak zwany zaradny.