Przasnyszanin Waldemar Krynicki z drużyną zdobywa Mistrzostwo Polski Old Boy’s w Piłce Siatkowej.

W czerwcu w Kędzierzynie Koźlu odbyły się ORLEN XXIV Mistrzostwa Polski Old Boy’s w Piłce Siatkowej im. Wojciecha Zielińskiego. W kategorii +55 drużynę Inter Marine Masters Gdynia-Kamieniec reprezentował przasnyszanin Waldemar Krynicki.

Drużyna od lat startuje w różnych imprezach krajowych i międzynarodowych, jednak największy sukces odniosła na tegorocznych Mistrzostwach Polski. W fazie grupowej siatkarze z Gdyni-Kamieńca ,,odprawili z kwitkiem” drużyny KRD Volley Wrocław, Sami Swoi z Cieszyna, Tip Topol Pobiedziska i z pierwszego miejsca awansowali do półfinału. Tam zmierzyli się z Old Stars Nałęczów. Po bardzo zaciętej i wyrównanej walce siatkarze z Nałęczowa musieli uznać wyższość drużyny Waldemara Krynickiego. Tym samym Inter Marine Masters Gdynia-Kamieniec znalazł się w ścisłym finale.

W meczu o pierwsze miejsce drużyna przasnyszanina zmierzyła się z ekipą Sport Partner Nowy Sącz. W pierwszym secie raz jedna, raz druga drużyna wychodziła na prowadzenie. Przy stanie 22:22 proste błędy zadecydowały, że to zespół z Nowego Sącza mógł cieszyć się z wygranej pierwszej odsłony meczu. Drugi set był prowadzony pod dyktando nowosądeckiej drużyny. Gdy wszyscy myśleli, że nic nie jest w stanie odebrać im zwycięstwa, nastąpił zryw ekipy z Gdyni-Kamieńca, który zaowocował wygraną 28:26. W tie-breaku zespół Waldemara Krynickiego poszedł za ciosem i rozstrzygnął trzecią partię na swoją korzyść zdobywając tym samym Mistrzostwo Polski Old Boy’s w kategorii wiekowej +55.