Przasnyszanin Artur Olszewski wystąpił w „Ukrytej Prawdzie”

Artur Olszewski wcielił się w rolę policjanta. To nie pierwszy występ przasnyszanina w serialach paradokumentalnych.

 

W czwartkowym premierowym odcinku wyemitowanym o godzinie 18.00 na kanale TVN można było obejrzeć historię rodziców, których 17-letni syn z powodu zażywania narkotyków wpadł w poważne tarapaty. Przasnyszanin Artur Olszewski wcielił się w rolę policjanta śledczego, który rozwikłał zagadkę napaści i włamania.

To nie pierwsza rola przasnyszanina w serialach paradokumentalnych. Wcześniej Artura Olszewskiego mogliśmy oglądać także w serialu Ten Moment i Gliniarze.

– Zwykle grałem bandziorów, teraz zagrałem policjanta – mówi nam pan Artur.

 

Dodaje, że występy w tego typu produkcjach są dla niego ciekawą przygodą.

– Nie biorę żadnych większych ról, gram głównie epizody, z tego względu, że na większe trzeba mieć też czas i trzeba się do nich dobrze przygotować. Te paradokumenty mają to do siebie, że czasem scenariusz otrzymuje się zaledwie kilka dni wcześniej, więc w przypadku dużej roli, trzeba po prostu przysiąść i solidnie się uczyć.

– Na początku zapisałem się z ciekawości. Zostałem zaproszony na casting i tak się zaczęło. Ja śpiewam dużo na imprezach, więc o ile ze śpiewaniem problemu nie miałem, to z mówieniem przed kamerą już większy. Ale te krótkie role są dla mnie takim treningiem, więc też w jakimś sensie mi pomagają – opowiada nasz rozmówca i zapewnia, że dzisiejszy odcinek, nie był ostatnim, w którym będziemy mogli zobaczyć jego grę.

Ukryta prawda to polski serial paradokumentalny emitowany na antenie TVN od 2012. W każdym odcinku przedstawiane są historie ludzi dotkniętych przez los oraz konflikty, do jakich dochodzi czasem w rodzinach. Akcja w większości dzieje się w Warszawie i okolicach. Serial jest produkcją, w której grają osoby wybrane podczas castingów organizowanych przez producenta. W każdym odcinku przedstawiana jest inna autonomiczna historia.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sidewinder
Sidewinder
1 rok temu

musiał naprawde być w głebokiej depresji zeby wystapic w tym szambie

michał
michał
1 rok temu
Reply to  Sidewinder

Nie zachowuj się jak pies ogrodnika!

prawda boli
prawda boli
1 rok temu

Sami para-aktorzy w tym naszym mieście i para-gwiazdy

Gość
Gość
1 rok temu
Reply to  prawda boli

A najwięcej para – rozumnych ⬆️⬆️