Przasnysz. Walczą o grant w ramach drugiego etapu FIO Mazowsze Lokalnie.

W centrum spotkań Federacji Rosa w Przasnyszu grupy formalne i nieformalne prezentowały swoje projekty w ramach drugiego etapu FIO Mazowsze Lokalnie.

 

Trwa drugi etap FIO Mazowsze Lokalnie. Centrum spotkań Federacji Rosa zamieniło się w studio spotkań organizacji z komisją konkursową. Wszystko odbywa się za pośrednictwem internetu ze względu na zachowanie bezpieczeństwa w dobie epidemii koronawirusa.

– Przygotowaliśmy studio i całe zaplecze techniczne dla grup nieformalnych, które zakwalifikowały się do II etapu. Jako ambasador FIO chcemy pomóc w kontakcie z komisją – informuje federacja.

 

Spotkania on-line z komisją konkursową trwają od 6 maja. Do drugiego etapu zakwalifikowało się 5 grup: Grupa nieformalna MORSY PRZASNYSZ z Maciejem Zaborowskim na czele, przasnyscy hokeiści z liderem Maciejem Smolińskim, grupa nieformalna mieszkańcy ulicy Zawodzie, ich liderem jest Katarzyna Orłowska, a także „Jednorożec robi co może”  z przedstawicielem Anną Urbaniak, Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Nasze Dzieci” z Czernic Borowych z Joanną Tubis – Flak, dyrektorem oraz stowarzyszenie „Przasnyska Pielgrzymka Rowerowa”.

O zwycięstwie zadecyduje liczba zebranych punktów z dwóch etapów. Wygrają najlepsze i najciekawsze projekty. Mają szansę na grant w wysokości 5000 złotych.

w.b.


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments