Przasnysz. Policjanci pomogli kobiecie, która złapała „kapcia”. Otrzymali oficjalne podziękowanie

Przasnyscy policjanci kolejny już raz udowodnili, że niezależnie od charakteru zdarzenia chętnie pomagają. Tym razem pomogli podczas wymiany koła. Do Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu wpłynęło podziękowanie.

 

„Najserdeczniejsze podziękowania dla policjantów, którzy pomogli mi podczas pełnienia służby. Oby więcej takich policjantów, którzy są po prostu ludźmi. Panowie mimo, że nie musieli, to chętnie udzielili mi pomocy” – pismo o takiej treści wpłynęło do Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

To odpowiedź na zdarzenie do jakiego doszło we wtorek 26 marca około godziny 21.30.

– Podczas patrolowania ul. Leszno, policjanci pionu prewencji zauważyli na poboczu samochód z włączonymi  światłami awaryjnymi. Gdy podjechali bliżej okazało się, że stojąca przy aucie kobieta nie jest w stanie samodzielnie poradzić sobie z wymianą koła. St. post. Adrian Piętkowski oraz post. Tomasz Nowotka bez chwili namysłu pomogli kobiecie.  Po kilkunastu minutach i wymianie uszkodzonej opony, kobieta mogła bezpiecznie ruszyć w dalszą podróż – opisuje zdarzenie mł. asp. Ilona Cichocka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

Policjanci zapewne o całej sytuacji szybko by zapomnieli, gdyby nie mail, który trafił do komendy. – Wdzięczna kobieta podziękowała funkcjonariuszom za okazaną życzliwości i pomoc przy wymianie koła. Takie wyrazy uznania są dla nas bardzo ważnym, a także miłym gestem, który motywuje policjantów do dalszej wytężonej pracy – dodaje rzeczniczka.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lubię to
Lubię to
1 miesiąc temu

Super tacy ludzie powinni pracować w policji którzy są pomocni innym

Anka
Anka
1 miesiąc temu
Reply to  Lubię to

Ta pani skoro jest kierowcą i ma prawo jazdy powinna umieć zmienić kolo