Poczekalnia na dworcu wciąż zamknięta? Radny pyta, burmistrz odpowiada

W czasie ostatniej sesji rady miejskiej, radny Wojciech Długokęcki pytał o poczekalnię na nowo wybudowanym dworcu autobusowym w Przasnyszu. – Właściciel zapewniał, że do końca maja będzie otwarta – odpowiedział burmistrz.

 

– Poczekalnia na dworcu jest niedostępna. Ostatnio robiąc zakupy w pobliskim sklepie zauważyłem panią, która ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne, chciała z niej skorzystać, ale nie mogła, bo ta była zamknięta – opowiadał Wojciech Długokęcki. – Proszę o wyjaśnienie tej sprawy. Czy jest szansa, że ta poczekalnia będzie funkcjonować? – pytał.

Do problemu odniósł się burmistrz Łukasz Chrostowski, który stwierdził, że z poczekalnią faktycznie jest problem.

 

– Mieszkańcy wielokrotnie zgłaszali mi tę kwestię. Właściciel obiektu zapewniał mnie, że do końca maja poczekalnia będzie otwarta, końcówkę maja mamy, a ta jest zamknięta. Postaram się w najbliższych dniach znów z nim skontaktować – odpowiedział. – Po to zabezpieczaliśmy wspólnie ze starostwem taką przestrzeń poczekalni i sanitariatów, żeby ta funkcja dworca została spełniona – dodał.

Spróbowaliśmy skontaktować się z właścicielem obiektu, by dowiedzieć się kiedy poczekalnia zostanie otwarta, jednak nam się to nie udało. W czwartek, 2 czerwca około południa wybraliśmy się na dworzec – drzwi poczekalni były zamknięte.

 

ren

Sprawdź również
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
LEON
LEON
22 dni temu

Poczekalnia? najpierw trzeba zobaczyć jak wyglądają stanowiska, trzeba wsiadać i wysiadać z parkingu, stojąc między samochodami, brak miejsca(wysepki dla pasażerów, porażka, kto to zaprojektował? kto to odbierał porażka!!! gdzie tu dostępność,Czyli jaki przewoźnik taki dworzec, mam nadzieję, że w końcu ktoś się zajmie tym bublem budowlanym

MeYou
MeYou
22 dni temu

Kolejny raz biznes wygrywa z potrzebamy ludzi.

Konowal
Konowal
22 dni temu

Skoro Dni Przasnysza organizuje prywatna firma, to może do zarządzenia miastem też warto wynająć prywatną firmę.

Łukasz
Łukasz
21 dni temu

Kiedy zacznie działać tężnia?

Vic
Vic
21 dni temu

To nie jest dworzec. Nie jest to własność ani miasta ani powiatu. Nic im do tego. Dopuscili do likwidacji PKS-u to teraz niech nie udają ze jacyś pasazerowie ich obchodzą.

Menek
Menek
20 dni temu
Reply to  Vic

niedlugo juz beda pociagi do Zegrza , Hyperloop juz staje się rzeczywistościąwtedy inaczej beda cwierkac i zobaczymy

Anna
Anna
21 dni temu

Jak mogliśmy dopuścić do takiej władzy. 😭😭

michał
michał
21 dni temu

Długokęcki nie wie, że to obiekt prywatny?

Przasnik
Przasnik
20 dni temu

chopaki jeszcze montuja imitacje marmurow w toaletach zeby wicie bylo klasa, prima sort 😉
Maja oniesmielac przygodnych uzytkownikow