Ojciec z synem pobili 32-latka. Zostali aresztowani

Policjanci zatrzymali 45 – latka i jego 23 – letniego syna. Mężczyźni podejrzani są o pobicie. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyznom zarzutów. Prokurator zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, zakazu kontaktowania oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego.

 

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę.

– Policjanci otrzymali wówczas zgłoszenie dotyczące pobicia. Jak ustalili funkcjonariusze dwóch mężczyzn: 45 – letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego oraz jego 23 – letni syn działając wspólnie i w porozumieniu pobili 32 – latka uderzając go i kopiąc po całym ciele – informuje oficer prasowa Magda Zarembska.

 

Policjanci zatrzymali podejrzanych o dokonanie tego przestępstwa. Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie im zarzutów pobicia.

Mężczyznom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru, zakazu kontaktowania oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego.

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jaaa
Jaaa
1 miesiąc temu

Mojego brata kiedyś cyganie pobili

Tolek
Tolek
1 miesiąc temu
Reply to  Jaaa

I co wstąpił do ich taboru