Obywatelski Konwój Humanitarny zaprasza na Charytatywne Zawody Wędkarskie

Na stawach w Drądżewie odbędą się Charytatywne Zawody Wędkarskie. Podczas ich trwania organizatorzy będą zbierać pieniądze na leczenie Agnieszki Sieruty.

 

– Zapraszamy na zawody wędkarskie wszystkich miłośników wędkarstwa. Wierzymy w wasze dobre i gorące serca – zachęca Obywatelki Konwój Humanitarny.

Impreza odbędzie się w niedzielę, 5 listopada na stawach w Drążdżewie u Daniela Kacprzyńskiego.

Wpisowe dla uczestników zawodów wędkarskich wynosi 70 złotych.

– Wpłaty dokonujemy na konto stowarzyszenia Obywatelski Konwój Humanitarny Przasnysz. Cały dochód przeznaczymy dla Agnieszki Sieruty – dodają organizatorzy.

Agnieszka Sieruta to 44 – letnia mieszkanka Chorzel i samotnie wychowująca dziecko mama, walcząca o własne życie. Zmaga się z nowotworem złośliwym piersi z przerzutami do płuc i kości.

Obecnie korzysta z dobrodziejstwa kliniki w Niemczech, gdzie rozpoczęła proces przygotowania organizmu do przyjęcia komórek dendrytycznych.

– Nie pozostaliście obojętni wobec trudnej sytuacji, jaką zafundował mi rak. Stoicie u mojego boku i jesteście nieocenionym wsparciem. Każdy, nawet najmniejszy rodzaj pomocy, jaką od was doświadczam, urzeczywistnia szansę na wygraną walkę z chorobą i powrót do normalnego życia. Dziękuję za waszą dobroć i hojność – dziękuje Agnieszka Sieruta.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments