Modlili się w intencji pracowników i pacjentów przasnyskiego szpitala

18 października, w związku z wspomnieniem św. Łukasza Ewangelisty w Szpitalnej Kaplicy Szpitala Powiatowego  w Przasnyszu tradycyjnie została odprawiona msza św. w intencji wszystkich pracowników ochrony zdrowia. Udział w niej wziął senator elekt Krzysztof Bieńkowski, zastępca burmistrza Łukasz Machałowski, dyrektor szpitala Zbigniew Makowski, kadra placówki oraz pacjenci.

 

– Podczas uroczystej mszy św. sprawowanej przez proboszcza przasnyskiej Fary – ks. prał. dr.  Andrzeja Maciejewskiego, kapelana przasnyskiego szpitala oraz księdza Adama Przeradzkiego – wicedyrektora Caritas Diecezji Płockiej, wszyscy obecni modlili się w intencji osób posługujących chorym, aby nie zabrakło im sił w służbie, którą pełnią – relacjonuje parafia św. Wojciecha w Przasnyszu.

Szpitalny kapelan podziękował za pracę całemu personelowi przasnyskiej placówki.

– Ks. prał. dr Andrzej Maciejewski – Kapelan Powiatowego Szpitala podziękował także całemu personelowi – lekarzom, pielęgniarkom i pielęgniarzom, położnym, ratownikom i opiekunom medycznym, diagnostom laboratoryjnym, farmaceutom, radiologom, fizjoterapeutom, paniom salowym oraz pracownikom administracyjnym za codzienny trud i poświęcenie w wykonywaniu trudnej i odpowiedzialnej pracy na rzecz drugiego człowieka. Bóg zapłać wszystkim za obecność i wspólną modlitwę – dodaje „Fara”.

 

 

  j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jagoda
jagoda
1 miesiąc temu

Pandemia już dawno poszła w zapomienie a w szpitalu nadal nie można odwiedzać bliskich. Wygodniej tak personelowi? Czasami to my odwiedzający odpalamy za nich kawał dobrej roboty. Nie rozumiem jak długo tak będzie. Za to pokazówka i modlitwa. Wstyd mi za Was

Beata
Beata
1 miesiąc temu
Reply to  jagoda

Są odwiedziny,codziennie odwiedzam babcie,tylko godziny są wyznaczone,…

Karol
Karol
1 miesiąc temu
Reply to  jagoda

Codziennie odwiedzam mamę na.chirurgii,jaki zakaz odwiedzin?Na drzwiach jest napisane od której są odwiedziny,normalne że nie ma odwiedzin w godzinach obchodu…chyba,że pani przychodzi na gazie,to nie wpuszczają….I stąd takie opinie się biorą…brak słow…

Wanda
Wanda
1 miesiąc temu
Reply to  jagoda

Jagódka mi za Panią wstyd…odwiedziny są,…może pani jakaś pomóc potrzebna jak.nie wpuszczają pani?..piąte piętro,uzależnienia….

Ania
Ania
1 miesiąc temu
Reply to  jagoda

Dziwne …odwiedziny są od dawna,może pani szpitale pomyliła czy jakieś żale pani ma..codziennie kupa odwiedzających…..dziwne…że akurat pani.nie ma wstępu;)

Wojtek
Wojtek
1 miesiąc temu

Wstrząs ! ⚡️🔥🤣