MKS Przasnysz: POTRZEBNE PUNKTY

MKS PRZASNYSZ – PODLASIE SOKOŁÓW PODLASKI 5-1 (0-1)

SKŁAD: SZYMŃSKI, BUTRYN, CHEŁCHOWSKI, ZAKRZEWSKI, PEPŁOWSKI, PRAGACZ M, PRAGACZ T, KOSIOREK, PRZEBIERAŁA (64′ URBAŃSKI), SMOLIŃSKI, GAWĘDA.

BRAMKI: KOSIOREK 62′ (as. Pragacz M), SMOLIŃSKI 67′ (as. Kosiorek), GAWĘDA 80′ (as. Smoliński), GAWĘDA 85′ (as. Butryn),  SMOLIŃSKI (as. Pragacz M).

WIDZÓW ok. 120

KARTKI: Pragacz M.

5.11.2016 zdecydowanie lepszą drużyną byli gospodarze. Chociaż wynik po pierwszej połowie mógł świadczyć o zupełnie innym obrazie gry.  Już w 25’ meczu sytuacji sam na sam nie wykorzystał Łukasz Kosiorek. W kolejnych minutach meczu swoich szans 100% nie wykorzystali Dariusz Przebierała i Artur Gawęda. Jak nie strzela gospodarz to strzelają goście. Po składnej akcji z lewej strony, dośrodkowanie skrzydłowego przyjezdnych i w 32’ meczu Głowacz Przemysław wyprowadza gości na prowadzenie. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu.

Od 46 minuty Przasnyszanie przystąpili do zdecydowanych ataków zdobywając kolejno w 62’, 67’, 80’, 85’, i 86’ aż pięć bramek. Ponadto w 68’ i 69’ swoich sytuacji 1×1 nie wykorzystali Tomasz Urbański i Łukasz Kosiorek.
Oceniając cały mecz lepszą drużyną byli Przasnyszanie i zasłużenie pokonali Podlasie Sokołów Podlaski.