Mistrzostwa Gminy Chorzele w Indywidualnych Biegach Przełajowych

170 uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Chorzele wzięło udział w sobotnich mistrzostwach w biegach przełajowych.

 

W sobotę, 24 września na stadionie miejskim w Chorzelach odbyły się Mistrzostwa Gminy w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Udział w nich wzięło 170 zawodników, którzy walczyli o tytuły mistrzowskie, medale, puchary i dyplomy. Najlepsi uczniowie, którzy zajęli miejsca od I-XII w każdej kategorii wiekowej, uzyskali awans do etapu powiatowego.

– To dyscyplina sportu, która cieszy się największym zainteresowaniem, dając szansę i możliwości wzięcia udziału wszystkim uczniom – informuje Iwona Rogowska, Gminny Koordynator Sportu.

Tegoroczna rywalizacja odbywała się w pięciu kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopców.  Najlepsza okazała się chorzelska „Dwójka”, która zdobyła trzy pierwsze miejsca w klasyfikacji drużynowej wprowadzając do etapu powiatowego najwięcej zawodników.

 

Mistrzowie i medaliści:

Dziewczęta

Rocznik 2012

  1. Czaplicka Julia – SP Krzynowłoga Wielka
  2. Bągard Lena – SP 2 Poścień
  3. Cichowska Zofia – SP Chorzele

Rocznik 2011

  1. Gostkowska Amelia – SP Zaręby
  2. 2. Asztemborska Julia – SP 2 Chorzele
  3. Wiśniewska Oliwia – SP 2 Chorzele

Rocznik 2010

  1. Szymańska Joanna – SP 2 Chorzele
  2. Grabowska Maja – SP 2 Chorzele
  3. Woźniak Maja – SP 2 Chorzele

Rocznik 2009

  1. Antosiak Roksana – SP 2 Chorzele
  2. Radomska Wiktoria- SP 2 Chorzele
  3. Kozłowska Adrianna-SP 2 Chorzele

Rocznik 2008

  1. Sendrowska Laura – SP 2 Chorzele
  2. Cichorska Anna – SP 2 Chorzele
  3. Woźniak Aleksandra -SP Zaręby

 

 

Chłopcy

Rocznik 2012

  1. Bark Błażej – SP Krzynowłoga W.
  2. Szymański Bartosz – SP 2 Chorzele
  3. Funk Igor – SP 2 Chorzele

Rocznik 2011

  1. Sadłowski Aleksander – SP Poścień
  2. Gołębiewski Dawid – SP Krzynowłoga Wielka
  3. Czaplicki Marcin – SP Poścień

Rocznik 2010

  1. Błaszczak Maksymilian – SP Krzynowłoga W.
  2. Grabowski Damian – SP 2 Chorzele
  3. Szmalc Szymon – SP Krzynowłoga W

Rocznik 2009

  1. Kwiatek Michał – SP Krzynowłoga W
  2. Orzoł Marcin – SP 2 Chorzele
  3. Nidzgorski Mikołaj – SP Krzynowłoga W.

Rocznik 2008

  1. Grabowski Tomasz – SP 2 Chorzele
  2. Roman Dawid – SP Krzynowłoga W
  3. Szwaracki Brajan – SP 2 Chorzele

 

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments