MEGAMATMA UCZY W BIBLIOTECE

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W BOGATEM zaprasza wszystkich zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy matematycznej do skorzystania z zasobów serwisu MegaMatma.pl udostępnianych bezpłatnie na stanowiskach komputerowych dla czytelników.

Biblioteka Publiczna w Bogatem przystąpiła do projektu „MegaMatma uczy w bibliotece” prowadzonego przez Firmę MegaWiedza Sp. z o.o. we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (FRSI). Dzięki temu przez najbliższy rok będzie udostępniać swoim użytkownikom wiedzę matematyczną w wersji elektronicznej.

MegaMatma to ogromna baza wiedzy teoretycznej, zadań z rozwiązaniami, klasówek i testów on-line, wzorów, definicji i twierdzeń. Z zasobów serwisu MegaMatma.pl mogą korzystać wszyscy, którzy na co dzień potrzebują wiedzy z matematyki. W serwisie znajdą pełną wiedzę z matematyki przydatną na każdym poziomie edukacji, zgodną z nową podstawą programową i recenzowaną przez rzeczoznawcę MEN. MegaMatma.pl jest serwisem, który pomaga uczniom od szkoły podstawowej – klasy 4-6, przez gimnazjum, po szkołę ponadgimnazjalną. Wspiera uczniów i nauczycieli w przygotowaniach do matury. Pozwala wzbogacać wiedzę studentom. MegaMatma dostępna na Bibliotecznych komputerach to możliwość rozwiązywania testów i arkuszy maturalnych on-line, powtarzania materiału z poprzednich lat, przypomnienia wzorów i definicji.
Zachęcamy do nauki matematyki w bibliotece zarówno tych dla których jest to konieczność jak i pasjonatów i miłośników tej dziedziny wiedzy.

Szczegóły dotyczące PROJEKTU znajdą Państwo pod adresem: www.megamatma.pl


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments