Mec. Jacek Dubois odwiedził Przasnysz. Promował swoją najnowszą książkę

W sobotę, 9 grudnia mec. Jacek Dubois odwiedził Przasnysz. Podczas spotkania promował swoją najnowszą książkę pt. „To nie moje pieniądze”.

 

W sobotę, 9 grudnia w Muzeum Historycznym w Przasnyszu odbyło się spotkanie autorskie. Gościem muzealników był mec. Jacek Dubois.

– Podczas spotkania autor podkreślał, iż w jego w jego publikacji fikcja miesza się z rzeczywistością, nie brakuje wątków z życia osobistego. To pierwsza powieść kryminalna tego autora, wcześniej znany był m.in. z książek dla dzieci. Podczas spotkania istniała możliwość zakupu ostatnich publikacji w tym m.in. „Pożegnanie dobrej zmiany”, „Linia obrony” i „Nieład” – relacjonuje muzeum.

Jacek Dubois- adwokat, prawnik, zastępca przewodniczącego Trybunału Stanu, pisarz i publicysta. Jest autorem wielu książek o tematyce dziecięcej i kryminalnej m.in.: „Królewski skarb”, „Mamo ty łobuzie”, „Mordowanie na ekranie”, „Linia obrony”, „Nieład”, „Pożegnanie dobrej zmiany. Był obrońcą oskarżanej o przestępstwa korupcyjne posłanki Beaty Sawickiej oraz pełnomocnikiem procesowym polityków Platformy Obywatelskiej – Donalda Tuska i Bronisława Komorowskiego. Przez wiele lat był członkiem Trybunału Stanu.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bolek
Bolek
2 miesięcy temu

Ale publiki ho ho ho🤣🤣🤣🤣