Makowska drogówka z nowym radiowozem

W czwartek 8 lutego, przed Komendą Powiatową Policji w Makowie Maz. odbyła się uroczystość przekazania radiowozu oznakowanego, którego zakup możliwy był dzięki finansowemu wsparciu Starosty Makowskiego, Burmistrza Makowa Mazowieckiego oraz wójtów gmin: Czerwonka, Krasnosielc i Rzewnie.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim wzbogacili się o nowy radiowóz. Jego pozyskanie było możliwe dzięki wsparciu jednostek samorządu terytorialnego.

W czwartek 8 lutego, przed makowską komendą odbyła się uroczysta zbiórka z okazji przekazani Komendzie Powiatowej Policji w Makowie Maz. radiowozu oznakowanego KIA Sportage współfinasowanego przez Powiat Makowski, Miasto Maków Maz., Gminę Czerwonka, Gminę Krasnosielc i Gminę Rzewnie.

– Przekazany pojazd jest wynikiem dobrej współpracy i zrozumienia potrzeb służby przez samorząd terytorialny, co bez wątpienia przekłada się na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu. W imieniu policjantów komendant podziękował za wsparcie i zapewnił, że nowy radiowóz będzie jak najlepiej wykorzystywany w celu realizacji ustawowych zadań, tak by mieszkańcy czuli się bezpiecznie. Nowy radiowóz trafi do służby w Wydziale Ruchu Drogowego – podkom. Monika Winnik, oficer prasowa KPP Maków Maz.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Świadek Prawdy
Świadek Prawdy
15 dni temu

U nas kiedy taki?

Świadek Prawdy
Świadek Prawdy
15 dni temu

I te Policjantki ładniejsze i młodsze 😉

Gienek
Gienek
15 dni temu

Jak przyjadą na interwencję te młode i ładne to będziesz ją sam sobie załatwiał bo te dzieci pouciekają

Beatrix
Beatrix
15 dni temu

Prześliczne są