Leonard Lorenc i Aniela Kapuścińska z przasnyskiej „Trójki” w finale Konkursu Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Dwójka uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Przasnyszu zakwalifikowała się do ostatniego, wojewódzkiego etapu Konkursu Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Leonard Lorenc i Aniela Kapuścińska będą wkrótce walczyć o tytuł laureata Konkursu Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Aniela znalazła się wśród 56 najlepszych chemików w województwie mazowieckim. Jej opiekunem merytorycznym jest Bożena Bugaj.

Natomiast Leonard swój sukces odniósł w konkursie biologicznym i znalazł się w gronie 45 najlepszych biologów w województwie mazowieckim. Jego opiekunem merytorycznym jest  Jolanta Romańska.

Serdecznie gratulujemy uczniom i ich opiekunom.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kris
Kris
4 lat temu

Oj nauczyciele!!! A gdzie strajk włoski i zaprzestanie roboty tych głupot jak konkursy wycieczki bale etc??? Nic się u was nie zmieniło choć na to liczyłem. Nauczyciele to najmniej zgrana konsekwentna solidarna i jednolita grupa zawodowa na świecie. W kwietniu poprzylazili lamistrajki i jakieś emeryty i innej maści zawody i załatwili egzaminy jako kartę przetargowa z rządem o lepsze place i warunki pracy. Teraz widzę, że Zamiast walczyć o swoje, kobitki na zdjęciu w artykule znów udzielają się społecznie. Robi się swoje lekcje tylko i do widzenia. Nauczcie się wreszcie mówić Nie. O rany. Ale cyrk. W tym zawodzie dalej… Czytaj więcej »