Kuba Molęda wystąpił w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Przasnyszu. Na zakończenie zaśpiewał razem z dziećmi

Piosenkarz popowy, kompozytor, aktor dubbingowy i musicalowy, Kuba Molęda gościł w Przasnyszu. Artystę zaprosił burmistrz Łukasz Chrostowski. Wydarzenie było ucztą muzyczną i dało dużo pozytywnej energii.

 

– Muzyk opowiadał o początkach swojej kariery w zespole LO 27 i nagrywaniu pierwszej płyty w studio, a także o pracy na scenie w teatrach muzycznych. Zgromadzona licznie publiczność mogła wysłuchać wspaniałych wykonań takich utworów jak: Because of you, No second chance z albumu Mollęda 2xM oraz z musicalu Taniec wampirów – Dla Sary, a także  We are the champions grupy Queen. Niesamowity głos: siła, barwa – relacjonuje Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu.

 

Bardzo ważnym punktem koncertu była premiera teledysku, który w eMKa studio Marka Karolskiego nagrali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 wraz z burmistrzem Łukaszem Chrostowskim i dyrektorem Szkoły Piotrem Jeronimem. Na zakończenie koncertu uczniowie zostali zaproszeni przez muzyka na scenę i wspólnie zaśpiewali piosenkę. Publiczność nagrodziła występ gromkimi brawami.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments