Kronika Policyjna Przasnysz od 10 do 13 lipca 2020r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 10 do 13 lipca 2020r.

 

12.07.2020r.

Godz. 07.00- w miejscowości Łaz gm. Chorzele, 39-letni kierujący quadem m-ki Gecon ATA, w wyniku niedostosowania prędkości pojazdu do warunków ruchu, doprowadził do uderzenia w przydrożne ogrodzenie. Z miejsca zdarzenia kierujący quadem został przewieziony z niegroźnymi obrażeniami ciała do przasnyskiego szpitala. Jego badanie stanu trzeźwości wykazało, że w chwili kolizji był trzeźwy. Policjanci będący na miejscu ustalili, że 39-latek, na swoim koncie posiada już dwa dożywotnie zakazy sądowe prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Dodatkowo 39-latek odpowie za kierowanie pojazdem, który nie był dopuszczony do ruchu.

Godz. 16.40 – w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej kierująca volkswagenem w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu doprowadziła do zderzenia z hondą. Kierująca volkswagenem, za spowodowanie kolizji drogowej, została ukarana mandatem karnym.

 

Godz. 20.50 – w miejscowości Drążdżewo Nowe gm. Jednorożec, policjanci ujawnili i zatrzymali 26-letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Przasnysz, w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

11.07.2020r.

Godz. 10.00 – na ul. Żwirki i Wigury w Przasnyszu, kierujący samochodem osobowym m-ki Dacia Duster w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu, doprowadził do zderzenia z Toyotą Auris. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 10.55 – w Przasnyszu na ul. Baranowskiej, 52-letni mieszkaniec Przasnysza kierował rowerem mając blisko 1 promila alkoholu w organizmie.

 

10.07.2020r.

Godz. 07.00 – w Stegnie na ul. Warszawskiej gm. Jednorożec, nn sprawca po uprzednim zerwaniu kłódek dokonał kradzieży 11 butli gazowych o łącznej wartości ponad 1500 złotych.

 

Godz. 08.00 – w miejscowości Zalesie Golanki gm. Krzynowłoga Mała, policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

Godz. 10.10 – w Przasnyszu na ul. Orlika, kierujący samochodem osobowym m-ki Renault Megane, w trakcie wykonywanego manewru cofania doprowadził do zderzenia ze skodą. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 12.30- w Przasnyszu na skrzyżowaniu ul. Orlika z ul. Słowackiego,  kierująca Oplem Astrą 20-letnia mieszkanka pow. przasnyskiego, w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu, doprowadziła do zderzenia z citroenem, którym kierowała 41-letnia mieszkanka pow. przasnyskiego. Z obrażeniami ciała do przasnyskiego szpitala została przewieziona kierująca citroenem. Kierującej oplem za spowodowanie zdarzenia drogowego zatrzymano uprawnienia do kierowania pojazdami.

 

asp.szt.Krzysztof Błaszczak


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Syn Zenka
Syn Zenka
3 lat temu

Dwudziestoletniemu głąbowi powinni dożywotnio zabrać prawo jazdy.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
3 lat temu
Reply to  Syn Zenka

Temu od Astry? To kierująca, czyli ona.

Dlaczego od razu dożywocie? Jazda po pijaku czy nagminne przekraczanie prędkości to tak. Ale takie wymuszenie? Nie wiadomo, co jej strzeliło do głowy. Ja tam jej nie bronię, ale kto nigdy nie zrobił głupoty za kółkiem niech pierwszy rzuci kamieniem…

Syn Zenka
Syn Zenka
3 lat temu

Odpukać od 18 lat wszystkie stłuczki,kolizje nie z mojej winy.Za jazdę po pijaku więzienie,za przekroczenie prędkości i wszystkie inne kolizje zabranie prawa jazdy dożywotnio.Myślenia żadna szkoła nie nauczy a jak się chce zdobyć większe doświadczenie za kierownicą to są od tego specjalne szkoły jazdy.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
3 lat temu
Reply to  Syn Zenka

Za jazdę po pijaku więzienie. Tu zgoda.

Ale chyba nie powiesz mi, że nigdy prędkości nie przekroczyles? Za przekroczenie o 10 kmh chcesz dożywotnio prawko zabierać? Może od razu ukrzyżowanie na rynku?

Może zacznijmy od znacznego podniesienia mandatów. Bo te 500 zł wygląda dziś trochę śmiesznie.
Do tego prawka zabierać na 3 miesiące za przekroczenie o 30 w zabudowanym i 40 poza zabudowanym.

Syn Zenka
Syn Zenka
3 lat temu

Miałem na myśli rażące przekroczenie prędkości.
Owszem przekroczyłem ale tam gdzie mi na to warunki na drodze pozwalały.