Kronika Policyjna Przasnysz – 16.08.2016

15.08.2016r.

Godz.15:01- w Krukowie gm. Chorzele doszło do wypadku drogowego. Jadąca daewoo calos 42 letnia kobieta jadąc od strony Myszyńca w kierunku Chorzel na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu a następnie zderzyła się z prawidłowo jadącym vw golfem kierowanym przez 20 latka. Ustalono, że kierujący byli trzeźwi, zostali karetką przewiezieni do szpitala w Przasnyszu,

Godz.18:50- w Sierakowie na drodze wewnętrznej strefy gospodarczej doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący hondą civic mieszkaniec powiatu przasnyskiego wykonał nieprawidłowo manewr wyprzedzania w wyniku czego uderzył w tył opla mewia kierowanego przez mieszkankę powiatu przasnyskiego. Kierującego hondą ukarano mandatem w wysokości  300 zł.

 

14.08.2016r.

godz.16:25-w Przasnyszu na ul. św. St.Kostki doszło do wypadku drogowego. Ustalono, że kierująca nissanem juke 39 letnia mieszkanka powiatu przasnyskiego wyjeżdżając z ul. Ciechanowskiej (droga podporządkowana)  wymusiła pierwszeństwo przejazdu kierującej  volvo jadącej ul.św.St.kostki 21 letniej mieszkance powiatu przasnyskiego czym doprowadziła do zderzenia pojazdów. W wyniku zderzenia nissan dachował. Ustalono, że kobiety kierujące pojazdami były trzeźwe, karetką przewiezione  do szpitala w Przasnyszu.

Godz. 18:38- w Chorzelach na ul. Zduńskiej doszło do wypadku drogowego. Kierująca peugeotem mieszkanka powiatu przasnyskiego jadąc ul. Komosińskiego na skrzyżowaniu z ul. Zduńską nie zastosowała się do znaku „ustąp pierwszeństwa przejazdu” i wjechała na skrzyżowanie przed prawidłowo jadącego passata kierowanego przez mieszkańca powiatu przasnyskiego.. Dwie pasażerki z passata i peugeota zostały karetką przewiezione do szpitala w Przasnyszu. Ustalono, że kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Godz.22:52- w Bogdanach Małych gm. Chorzele kierujący mercedesem benz mieszkaniec powiatu makowskiego na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Ustalono, że był trzeźwy,zabrany karetką do szpitala w Przasnyszu.

 

13.08.2016r.

Brak zdarzeń kryminalnych

 

 

12.08.2016r.

godz.10:29- mieszkaniec gm. Krasne zgłosił, że w nocy 12.08.br nieznani sprawcy z terenu nieogrodzonej posesji w Zielonej gm. Krasne dokonali kradzieży obciążników od ciągnika w ilości 10 sztuk i wadze 200 kg wartości 2000 zł.

godz.15:29- mieszkanka powiatu przasnyskiego zgłosiła, że nieznany sprawca dokonał oszustwa na jej szkodę . Wykorzystując  jej dane osobowe i podrabiając  podpisu zawarł umowę pożyczki gotówkowej w wysokości 16025 zł.

 

 

KPP Przasnysz.


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments