Konsultacje strategii rozwoju Gminy Przasnysz

Pracownicy Urzędu Gminy Przasnysz zakończyli właśnie pierwszy etap tworzenia nowej strategii rozwoju Gminy Przasnysz obejmującej lata 2015-2023. Stworzony projekt strategii musi teraz zostać poddany konsultacjom, które potrwają od 14 do 24 sierpnia.

W konsultacjach mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy gminy Przasnysz. Wystarczy przesłać we wskazanych dniach wypełniony formularz uwag i wskazać te elementy w stworzonym projekcie strategii, które powinny zostać uzupełnione, poprawione bądź zredagowane w inny sposób.

Otrzymane uwagi zostaną następnie zweryfikowane przez pracowników Urzędu pod kątem zgodności z przepisami prawa.

Konsultacje strategii rozwoju są szansą dla wszystkich mieszkańców gminy do wypowiedzenia się na temat kierunków rozwoju swojej miejscowości i całego samorządu. Dlatego zapraszamy do jak najliczniejszego udziału w procesie konsultacji strategii.

Poniżej znajduje się elektroniczna wersja formularza, na którym można wnosić uwagi do sporządzonego projektu strategii. Formularz można przesłać elektronicznie na adres ugprzasnysz@pro.onet.pl lub drogą pocztową – na adres Urzędu Gminy (ul. św. St. Kostki, 5 06-300 Przasnysz).

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments