Kolejna samobójcza śmierć w naszym powiecie. Nie żyje 38-letni mieszkaniec Przasnysza.

W środę 5 sierpnia po godzinie 18.00 do Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu wpłynęło zgłoszenie o samobójczym zamachu, do którego doszło na terenie naszego miasta. Śmierć poniósł 38-letni mężczyzna.

 

– 5 sierpnia o godzinie 18.35 otrzymaliśmy zgłoszenie, że na terenie Przasnysza 38 -letni mężczyzna dokonał zamachu samobójczego przez powieszenie. Na swoje życie targnął się mieszkaniec Przasnysza. Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratury wykonano czynności przy udziale grupy dochodzeniowo — śledczej. W skład grupy wchodzi technik kryminalistyki, który zabezpieczył ślady i sporządził dokumentację. Lekarz stwierdził zgon na miejscu, zaś ciało zostało zabezpieczone do potrzeb prokuratury – poinformował komisarz Paweł Rykowski z KPP w Przasnyszu.

Pamiętaj! Choć czasem może Ci się wydawać, że twoje życie nie ma sensu, jest ono bezcennym skarbem! Jesteś ważny dla twoich bliskich, rodziny, przyjaciół znajomych i społeczności, w której żyjesz. Myśli samobójcze mogą pojawiać się na różnych etapach życia. Zwykle dotykają osób, które nie są w stanie poradzić sobie z sytuacją, w której się znalazły, ale wszystkie problemy można rozwiązać!

Pomocy należy szukać u psychologów, psychiatrów oraz w ośrodkach specjalistycznych jak Poradnia Zdrowia Psychicznego w przasnyskim szpitalu, Ośrodek Pomocy Kryzysowej, działający przy MOPS w Przasnyszu, który umożliwi każdemu zainteresowanemu skorzystanie z porad specjalistów: psychologa, pedagoga, prawnika oraz terapeutów ds. przemocy w rodzinie (także telefonicznie). Ośrodek Pomocy Kryzysowej w Przasnyszu mieści się w budynku Urzędu Miasta przy ul. Jana Kilińskiego 2 telefon:  29 752 28 83.

Całodobowej pomocy udziela także centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego ITAKA, pod numerem telefonu tel. 800 70 2222.


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Magda
Magda
3 lat temu

Serdeczne kondolencje dla rodziny.To straszna tragedia.!!! Chciałabym w tym miejscu zaapelować do wszystkich,którzy choć raz mieli myśli samobójcze.Pamiętajcie-nie ma sytuacji bez wyjścia!!!Każdy problem da się rozwiązać.Może nie już, nie teraz,ale da się.Życie, to nie tylko radość.Napotykamy na swej drodze różne problemy,”potyczki”.Ale NIC nie jest powodem, by odebrać sobie życie!!!Na pewno jest któś w Waszym otoczeniu,z kim można porozmawiać o kryzysie emocjonalnym.To nie jest żaden wstyd!!!Każdy z nas ma te gorsze w życiu chwile.Pomyślcie o osobach bliskich-o rodzicach,żonie/mężu, dzieciach…Jaką krzywdę im wyrządzicie tą bezsensowną śmiercią!!! Oni już nigdy nie będę funkcjonować „normalnie”.W ich świadomości będzie ciągle to retoryczne pytanie-„dlaczego”..??? I ta… Czytaj więcej »